JODIS koncentrát pre tehotné 2ks

JODIS koncentrát pre tehotné 2ks

27 €

Diskontný kvalitné značky P.K.R. Slovakia - tento produkt posielame za bombastickú cenu 27 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

P.K.R. Slovakia

V zľave je s osvedčenou značkou P.K.R. Slovakia - tento artikel odporúčame za výhodnú cenu 27 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Jodis koncentrát, 2ks po 330ml

Výživový dopnok pre tehotné - Jód

Je zistené, že u ľudí trpiacich rakovinou je hladina jódu v organizme výrazne znížená a u žien chorých na rakovinu prsníka jód prakticky chýba.

je výživový minerálny doplnok
zabezpečuje dostatok jódu, ktorý je potrebný pre zdravie ľudského organizmu
podporuje tvorbu hormónov (tyroxín, trijodthyronin)m, ktoré majú na starosti reguláciu metabolizmu a tiež mnohé biochemické procesy v našom tele už od embrya. Napríklad:

rast tkanív
vývoj CNS (centrálnej nervovej sústavy)
vývoj kostry

Nedostatok jódu v tehotenstve môže spôsobiť poruchy neurokognitívnych funkcií detí ako napr. sťažené účenie, pokles IQ, v horších prípadoch debilitu

Je to najpoprednejší produkt pre prevenciu ochorení spojených s nedostatkom jódu. Tento produkt obnovuje funkciu štítnej žľazy. Očisťuje nosné dutiny, odstraňuje usadeniny z priedušiek a pľúc, zvyšuje hemoglobín, zlepšuje trávenie vápnika, normalizuje všetky metabolické procesy, odstraňuje gynekologické patológie, stabilizuje cukor v krvi, odstraňuje svalové bolesti, obnovuje funkcie žalúdočno–črevného traktu, zvyšuje imunitu, zlepšuje pamäť, zrak, sluch, zvyšuje práceschopnosť, zlepšuje náladu, spôsobuje rast a obnovenie vlasov a nechtov a odstraňuje syndróm chronickej únavy, spôsobuje zahojenie rán rôzneho druhu, odstraňuje vírusové bakteriálne patológie. Klinicky testovaný na všetkých úrovniach. Jodis-koncentrát nemá analógie vo svete, nevyvoláva vedľajšie účinky a jeho bezpečnosť je klinicky potvrdená a dokázaná mnohoročnými praktickými výsledkami.

Jodis-koncentrát má rádioprotektorné vlastnosti, je dobrý prírodný stabilizátor. Je súčinný s akýmikoľvek liekovými prostriedkami. Zároveň zvyšuje ich efektivitu o 30%. Efektívny, bezpečný, termostabilný. Odporúča sa pre každodenné používanie. V dvoch čajových lyžiciach Jodis-koncentrátu je obsiahnutá denná norma pre dospelého človeka. Účinný proti parazitom, znižuje úroveň cukru u diabetikov. Po troch mesiacoch používania odstraňuje hrvoľ štítnej žľazy. Deficit jódu v organizme tehotných a dojčiacich žien môže viesť k potratom, predčasným pôdorom, zhoršeniu laktácie, anémii. Zároveň zvyšuje riziko narodenia detí s ťažkými odchýlkami vývoja, vrodenými poruchami vývoja, poruchami duševných schopností, hluchonemosťou a škuľavosťou. Pozor! Nesmú užívať pacienti, ktorí sú na pozorovaní u endokrynológa s diagnózou jódinducirovaná hypertyreóza.

Jód obsiahnutý v produkte JODIS priaznivo napomáha pri:

obnova imunitného systému
úprava hormonálnej hladiny
urýchľuje metabolizmus
podporuje spaľovanie tukov
podporuje udržiavanie váhy počas klimaktéria
pomáha pri mozgovej činnosti
zlepšuje pamäť, zvyšuje pozornosť
upokojuje nervový systém
odstraňuje únavu
uvoľňuje svalstvo a pohyblivosť kĺbov
pomáha pri gynekologických problémoch
upravuje činnosť štítnej žľazy
znižuje vypadávanie vlasov
pomáha pri cukrovke
používa sa aj ako dezinfekčný, antiseptický prostriedok

Jodis koncentrát má vodný základ, je absolútne neškodný v ľubovoľných množstvách. Organizmus ho ľahko prijíma, spracuváva a prebytok ľahko vylúči. Zabezpečuje odchod toxínov z buniek. Efektívnosť účinku liekov spolu s užívaním JODIS koncentrátu vzrastá. Môže sa užívať samostatne, môže sa pridávať do varenia, pečenia.

Nedostatok jódu v organizme spôsobuje narušenie výmeny látok a môže sa prejavovať:

srdcovo-cievnymi ochoreniami (varikóza, arytmia, ateroskleróza)
chorobami opornomotorického systému (osteoporóza,osteochondria, artróza, artritída)
poruchou funkcie pečene (cholecysty, kamene v žlčovode)
ochoreniami pohlavných a mliečnych žliaz (prostata, fibromyóm, cysta, mastopatia)
oslabením činnosti nervového systému
poruchami psychiky
vo forme syndrómu chronickej únavy (svalové bolesti, anémia)
zmenou vonkajšieho vzhľadu a vlastností kože, vlasov, nechtov v dôsledku zlého absorbovania kalcia.

POZOR! Zvlášť nebezpečný je deficit jódu u tehotných žien, u detí, následkom ktorého môžu byť ťažké toxikózy, potraty, mŕtve narodenia, zníženie imunity a náchylnosť k chorobám z nachladnutia (bronchitída, zápal pľúc, chrípka...), duševná a fyzická zaostalosť u novorodencov, zníženie intelektu pri ich rozvoji.

Koncentrát nemá farbu a ani vôňu. Už pri 2-3 týždňovom používaní je možné doviesť jódny status organizmu do normy. Strácajú sa uzly, cysty, miznú soľné infiltráty. Miznú alergie, kožné choroby. JODIS koncentrát má veľmi silnú antioxidačnú ochranu. JODIS koncentrát podporuje stabilizáciu membrán buniek a regeneráciu zdravia ako celku. Biologicky aktívny jód sa v danom produkte nachádza v iónovej forme a je zviazaný s molekulami vody. Nehromadí sa v organizme a nevyvoláva negatívne následky, ako sa to vyskytuje pri jódovej terapii ľubovoľnými jód obsahujúcimi prostriedkami. JODIS koncentrát je rýchla pomoc pri patológiách štítnej žľazy a vynikajúca prevencia pred chorobami vyvolanými nedostatkom jódu.

JODIS – KONCENTRÁT, je surovina, ktorej použitím je možné zabezpečiť dostatok jódu v ľudskom organizme. Môže sa používať ako prísada do minerálnych vôd, nealkoholických a nízkoalkoholických nápojov. Ďalej sa môže využiť pri výrobe potravinárskych výrobkov, v zdravotníctve na prípravu fyzioterapeutických roztokov, tiež pri výrobe liečív a taktiež sa využíva v poľnohospodárstve, v živočíšnej výrobe a na predosevnú prípravu semien. Jód koncetrát je možné využiť aj v kozmetike a to pridaním do kozmetických prípravkov, masiek a priamym vtieraním do pokožky.

Zloženie :

artézska minerálna voda,zlúčeniny prírodného jódu (KI,NaI,KIO3,NaIO3).

Dávkovanie a návod na prípravu : max.denná dávka je 150-200 mg,doporučené riedenie na pitie-0,5l JODIS KONCENTRÁTU na 100 L vody.

Kategória účinných látok : asociatívne zlúčenie jodidov a jodátov draslíka a sodíka s vodou.

Spôsob užívania: 1,5 čajovej lyžičky denne (Balenie postačí na dobu užívania 2-3 mesiacov)

Výživová hodnota :

celková mineralizácia < 0,8 g/dm3Výťah z chemickej analýzy Množstvo v mg/dm3:Sodík Na a draslík K 34,5 Vápnik Ca 65,0 Horčík Mg 16,0 Jód I 15,0 Chloridy

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce