Joint flex - kĺbová výživa

Joint flex - kĺbová výživa

14,15 €

V akcii je od populárneho výrobcu Aone Nutrition - tento tovar si môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 14,15 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

Akostný od známej značky Aone Nutrition - tento tovar si môžete zakúpiť za mimoriadne nízku cenu 14,15 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Joint-Flex

Kĺbová výživa

Moderná výživová formula s multifunkčnou zmesou na posilnenie kĺbového svalstva má vysoký podiel najmä vitamínu C. Ten prispieva predovšetkým k zvýšenej tvorbe kolagénu a k podpore chrupaviek. Vitamín C plní kľúčové úlohy pri metabolických procesoch v tele. Podieľa sa na aktivácii množstva telesných enzýmov, a to aj dôležitého inzulínu. Ten je akýmsi hnacím motorom pri biochemických procesoch. Vitamín C sa podieľa na syntéze a celkovej regenerácii kolagénu.

Viamín C

Vitamín C (askorbát) reguluje hladinu tukov a priaznivo vplýva na zrážanlivosť krvi. Je nevyhnutným pri metabolizme žlčových kyselín, železa, medi a kyseliny listovej. Ovplyvňuje hladinu vápnika v tele. Askorbát je dôležitý pre respiráciu. Zúčastňuje sa na tvorbe mnohých neurotransmiterov, čo má za následok efektívnu nervovú a svalovú činnosť a tiež aj správnu funkciu mozgu. Svoj pravdepodobne najväčší vplyv má pri budovaní imunitného systému. Pod týmto pojmom treba však chápať každodennú ochranu tela pred cudzorodými látkami a rovnako aj pred vlastnými nebezpečnými bunkami. Z tela účinne likviduje toxíny a voľné radikály. Stabilný imunitný systém je často ovplyvňovaní mentálnym zdravím. Je preto vhodné zamerať sa na podporu psychickej vyrovnanosti a emočnej stability.

Vitamín C sa v kvalitných výživových doplnkoch využíva predovšetkým pre svoje detoxikačné účinky. Je obľúbenou zložkou pri redukčných diétach. Pôsobí ako účinný spaľovač tukov. Vitamín C je hodnotnou výživou pre pevné kosti, kĺby a zdravé zuby. Jeho účinky sa uplatňujú aj pri liečbe kŕčových žíl a problémov s obličkami. Priaznivo vplýva na peristaltiku čriev a napomáha k lepšiemu tráveniu. Je obľúbeným doplnkom v kozmetike. Eliminuje kožné vyrážky, urýchľuje hojenie rán a odstraňuje škvrny na pokožke. Vplyv vitamínu C na tvorbu kolagénu sa prejavuje na kvalite spojivových tkanív, svalov, srdcovocievnej sústavy a pokožky. Tvorí približne tretinu z celkového bielkovinového podielu v tele. Kolagénové bielkoviny udržiavajú kĺby a kosti zdravé aj po intenzívnych bodybuilding cvičeniach.

Meď

Dôležitou súčasťou pre kĺbovú výživu je aj optimálna hladina medi v ľudskom organizme. Meď svojím účinným pôsobením v ľudskom tele nesie mnoho prívlastkov. Je nielen kvalitným doplnkom k strave na udržiavanie zdravých spojivových vlákien, ale aj výborným prvkom pre krásu a imunitu tela. V ľudskom tele pôsobí ako silný katalyzátor. Znižuje hladiny HDL cholesterolu v krvi.

Vplyv medi na zdravie a imunitu ľudského tela:

Ovplyvňuje tvorbu kolagénu a rovnako aj elastínu
Priaznivo vplýva na tvorbu bielych krviniek. Tým sa telo stáva odolnejšie voči mnohým vírusovým a infekčným ochoreniam
Podporuje pružnosť a správnu funkciu ciev
Má vplyv na sfarbenie pokožky
Je účinná proti osteoporóze a rôznym zápalom a deštrukciám pohybového aparátu
Zefektívňuje vstrebávanie vitamínu C
Jej účinné vlastnosti sa využívajú pri liečbe neplodnosti
Má protirakovinotvorné účinky
Priaznivo vplýva aj na celkové mentálne zdravie
Podporuje činnosť mozgu a svalov
Optimalizuje hladiny histamínu v tele, čo má pozitívny dopad na liečbu rôznych alergických ochorení
Pri nedostatku medi v organizme dochádza k rastovým poruchám a poruchám metabolizmu
Z prírodných zdrojov je optimálny podiel medi v mäse, orechoch a obilí

Dávkovanie:

3x denne 1 kapsula - užiť pred jedlom

Balenie: 60 kapsúl alebo 180 kapsúl

Zloženie:

glukozamínsulfát, kolagénový hydrolyzát, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitínsulfát, pivné kvasinky, želatína (kapsula), pivné kvasnice, kyselina L-askorbová, hydrolyzát kuracej chrupavky, extrakt z Perna Canaliculus, DL-alfa-tokoferylacetat, protihrudkujúca látka horečnaté soli potravinových mastných kyselín, síran meďnatý

Výživové údaje
3 kapsule - 1 dávka

Energia
8,3 kcal / 34 kJ

Glukosamín sulfát
945 mg

Hydrolyzát kolagénu
450 mg

MSM
450 mg

Chondoitín sulfát
330 mg

Hydrolyzát kuracej prsnej chrupavky
9 mg

Perna canaliculus - Extrakt
9 mg

Vitamín C
80 mg
100%

Vitamín E
12 mg
100%

Meď
1 mg
100%

* % NRV = Referenčná výživová hodnota na 1 porciu

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce