Karditabs

Karditabs, 60 tabliet

16,90 €

Toto si zamilujete: od kvalitného výrobcu FINCLUB - tento produkt ponúkame v perfektnej akcii za 16,90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Príjemné pocity nadväzujúci od populárnej značky FINCLUB - tento artikel sa na vás teší za úžasnú cenu 16,90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Karditabs

Výživové doplnky

- prvotriedna starostlivosť o srdce

Karditabs predstavuje vyváženú kombináciu vitamínov a minerálov, ktorá je dôležitá pre správnu funkciu srdca. Prípravok je určený ľuďom všetkých vekových kategórií. Vďaka obsahu B vitamínov, kyseliny listovej a horčíka sa vhodne stará o kardiovaskulárny systém a obmedzuje riziko cievnej či srdečnej príhody (napr. nedostatkom kyseliny listovej a vitamínu B6 sa zvyšuje nebezpečenstvo aterosklerózy, tj. kôrnatenie tepien). Cielené zloženie prípravku pomáha znížiť zvýšenú hladinu homocysteínu, ktorá je podľa štúdií zodpovedná za mnohé trombotické príhody.

Kedy Karditabs pomáha:

znížiť hladinu homocysteínu
pôsobí ako ochrana kardiovaskulárneho systému
predchádza srdcovo-cievnym ochoreniam
znižuje riziko vzniku srdcových infarktov a náhlych mozgových príhod
je vhodný pri srdcovej arytmii
odborníci prípravok odporučujú ľuďom všetkých vekových kategórií

Obsah Karditabs: 300 µg kyseliny listovej; 2,2 mg vitamínu B6; 3 µg vitamínu B12; 200 mg horčíka

Dávkovanie Karditabs:

1 tableta denne. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Balenie: 60 tablietUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce