Kelp Star

Kelp Star

12 €

V akcii je len tu čo odoberáme od výrobcu Starlife - tento hit zoženiete pri práve prebiehajúcej akcii za 12 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Jedinečná ponuka, značky Starlife - tento hit nájdete s unikátnou zľavou za 12 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

KELP STAR

morské riasy - výživový doplnok

Kelp Star je prípravok z morskej riasy bohatej na vitamíny, aminokyseliny a minerálne látky. Zbierajú sa z lodí pomocou veľkých hákov. Horné časti riasy sa odsekávajú špeciálnymi nožmi, zvyšok sa poseká, vyčistí, pomelie a suší na prášok alebo lisuje na tablety. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a stopových prvkov, najmä jód, ktorý je potrebný pre správnu funkciu štítnej žľazy. V sušenom stave obsahuje desaťnásobne viac jódu ako čerstvom stave. Prášok z jódu sa využíva ako korenie. V Číne v 13. storočí bol vydaný príkaz na jej spotrebu kvôli udržaniu zdravia obyvateľstva.

Jód normalizuje vylučovanie tyroidu. Ak je v strave nedostatok jódu, spomalí sa činnosť štítnej žľazy, čo môže viesť k mnohým poruchám. Ak je štítna žľaza málo aktívna, môžu nastať problémy ako suchá pokožka, náchylnosť na nádchy, suché a lámavé nechty, únavu a pomaly rastúce nechty. Kelp Star dodáva štítnej žľaze jód, čím urýchľuje metabolizmus, čo má kladný vplyv na premenu potravy na energiu. Zvyšuje sa zároveň telesná teplota a dochádza k úbytku váhy. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí sú citliví na chladné počasie.

Kelp môže nahradiť či doplniť jodidovanú soľ pri liečbe a prevencii strumy, čo je zväčšenie štítnej žľazy nedostatkom jódu. Obsahuje cukry a škroby. Cukor sa nazýva manitol, no nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Preto je vhodná pre diabetikov. Obsahuje aj menšie množstvo vitamínov A, B, a C, bielkovín a tukov. Čerstvý kelp bol kedysi zdrojom vitamínu C pre Eskimákov.

Nedávne štúdie dokázali súvislosť medzi rakovinou prsníka a vaječníkov a nízkym obsahom jódu vo výžive. Boli porovnávané dve skupiny japonských žien: jedna skupina, žijúca v USA, a druhá skupina žijúca v Japonsku. V USA žijúce Japonky mali rovnaký výskyt rakoviny prsníka a vaječníkov ako americké ženy, avšak u Japoniek, žijúcich v Japonsku, kde je tradičná strava bohatá na morské živočíchy, ryby a riasy, sa prejavilo veľmi málo prípadov sledovaných typov rakoviny. Štúdia ukázala, že znížený príjem jódu má za následok zvýšenie hladiny estradiolu, čo je typ estrogénu, ktorý zvyšuje riziko nádorov prsníka a maternice, a naopak došlo k zníženiu hladiny estriolu, čo je estrogén, ktorý pôsobí ako ochrana.

Účinky Kelp Star:

má detoxikačné účinky
prírodný zdroj vitamínov, minerálov a stopových prvkov
povzbudzuje obranyschopnosť organizmu
udržuje správnu funkciu štítnej žľazy
zvyšuje koncentráciu
urýchľuje metabolizmus
podporuje úspešnosť redukčných diét
zlepšuje stav suchej kože a lámavých nechtov
pomáha znižovať horúčku
pôsobí preventívne proti nádorovému bujneniu
zmierňuje nadmerné potenie

Soli morskej riasy viažu na seba rádioaktívne látky a odvádzajú ich von z organizmu. Pre ľudí, ktorí nemajú problémy so štítnou žľazou je odporúčaná aj ako pomocník pri chudnutí.

Dávkovanie: 1 tableta denne. Deti od 3 do 12 rokov 1 tableta každý druhý deň.

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: Závisí od spôsobu spracovania a dostupnosti zložky

Zloženie: Kelp (morská riasa) 220 mg (168 µg jódu, 110% RDA). RDA - odporúčaná denná dávka

Upozornenie: Nevhodné pre osoby trpiace tyreotoxikózou (nadmerná činnosť štítnej žľazy – vysokým obsahom hormónu štítnej žľazy v krvi). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce