KLAS Betavital

KLAS Betavital,200ml

19,30 €

Jedinečná ponuka, od obľúbenej spoločnosti KLAS - tento produkt máte na dosah ruky v jedinečnej akcii za 19,30 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Dnes sme vybrali: kvalitné značky KLAS - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 19,30 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Betavital - stop chudokrvnosti

Červená repa - pre krásu a dlhovekosť.

Červená repa vďaka svojmu obsahu účinných látok, patrí medzi najliečivejšie potraviny. V dostupnej literatúre sa o nej hovorí iba v superlatívoch.

Šťava zo surovej repy pôsobí ako antioxidant, ktorý ochraňuje pred rakovinou. Úžívanie červenej repy - to je aj očista organizmu, dobre pomáha čistiť krv, posilňovať cievy, znižovať cholesterol.

Prečo si nedopriať lacnú omladzovaciu kúru?

Červená repa, je okrem iného známa aj ako: najlacnejšia a ľahko dostupná omladzovacia kúra.

Betavital - Extrakt z červenej repy

Prípravok Betavital je obľúbený hlavne u ženskej populácie, okrem iných vlastností aj pre svoju „omladzujúcu schopnosť“ a tiež veľmi vhodná prevencia proti anémii.

Betavital je extrakt z červenej repy a mrkvy s rutinom a vitamínom C, pomáha očisťovať organizmus, posilňovať cievy, tlmiť rast baktérii, znižovať hladinu cholesterolu. Ďalej pomáha čistiť krv, normalizovať sedimentáciu krvi, zvyšovať počet červených krviniek. Červené farbivo betain pôsobí na tlmenie rastu baktérii a tým stimuluje činnosť imunitného systému.

Pomáha aj v boji proti nádorovým ochoreniam.

Jednička v boji proti chudokrvnosti

Dlhotrvajúca únava, bledosť, vyčerpanosť, a niekedy aj roztržitosť sú príznakmi chudokrvnosti. Anémia doslova značí málokrvnosť/chudokrvnosť (z gréčtiny); myslí sa nedostatok červených krviniek (erytrocytov). Pritom existujú mnohé príčiny anémie. Od nepamäti k najlepším zázrakom prírody na chudokrvnosť je rozhodne čerstvá šťava z červenej repy .

Vyrovnajte si nedostatok červených krviniek v tele!

Extrakt z červenej repy a mrkvy- Betavital proti poklesu červených krviniek. Hlavne u žien je častý problém s krvitvorbou a predovšetkým poklesu počtu červených krviniek a hemoglobínu, a to z dôvodu značných strát krvi alebo častého chronického krvácania pri najrozličnejších gynekologických onemocneniach či v období prechodu.

A čo je pre Vás jednoduchšie a lacnejšie?

Možno si položíte otázku:Prečo si kupovať extrakt z červenej repy, keď si môžem kúpiť repu a mrkvu. Áno mate pravdu, ale potrebujete kúpiť 11kg očistenej repy a 1kg mrkvy a toto všetko dôkladne odšťaviť, aby ste dostali to, čo obsahuje Betavital.

Betavital - hlavné oblasti pôsobenia:

prirodzene a bez nežiadúcích vedľajších účinkov pomáha bojovať proti nádorovým ochoreniam
priaznivo a silno pomáha očisťovať organizmus
napomáha posilňovať cievy
podieľa sa na rozmnožovaní počtu červených krviniek
je komplexným antioxidantom
pomáha znižovať cholesterol

Obsah: 200 ml

Účinné látky v jednej dávke: 10,5 kg cvikly, 0,75 kg mrkvy. Obohatené rutinom, betakaroténom a vitamínom C.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce