KLAS Cordyceps Sinensis

KLAS Cordyceps Sinensis

30,90 €

Exkluzívny obľúbenej značky KLAS - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 30,90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Trendy od originálneho výrobcu KLAS - tento tovar si môžete nechať dodať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 30,90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

CORDYCEPS

Výživový doplnok Klas Sinensis

Výživový doplnok z huby Cordyceps sinensis - tzv. čínska húsenica je zriedkavá liečivá huba, ktorá má zázračné liečivé účinky využíva sa v ľudovom liečiteľstve v tradičnej tibetskej a tradičnej čínskej medicíne už viac ako 2000 rokov. Huba Cordycpes je oficiálne uznávaná Čínskou tradičnou medicínou a tradičnou Tibetskou medicínou, veria, že pôsobí liečivo na všetky ochorenia. Rastie v horských oblastiach v Tibete, v Číne, Nepále vo vysokých nadmorských výškach. Zber húb je veľmi náročný, pretože huba rastie v horských oblastiach a je ukrytá pod zemou a v tráve sa objaví, len ako malá tyčinka. Huba Cordyceps parazituje na larvách hmyzu, prisaje sa a vyciciava z nich živiny.

Huba Cordyceps obsahuje tieto účinné látky

Karbohydráty (polysacharidy, galactomanny)
Cyklické dipeptidy
Minerály
Vitamíny (B1, B2, B12, E a K)
D-manitol
Alkaloidy
Mastné kyseliny
Kordycepin, ktorý má cytostatické účinky. Cystotstatiká sa používajú pri liečbe nádorových ochorení

Pre vysoký obsah účinných látok huba Cordyceps pomáha pri liečbe civilizačných ochorení. Podporuje správne fungovanie imunitného systému, podporuje rekonvalescenciu a zotavenie po cvičení.

Pozitívne účinky huby Cordyceps

Pomáha pri dýchacích ochoreniach ako sú bronchitída, pneumónia, astma, tuberkolóza
Pri liečbe srdcovo cievnych ochoreniach ako je ischemická choroba, ateroskleróza, infarkt
Pri reume
Zlepšuje imunitný stav organizmu
Prevencia proti chrípke
Na detoxikáciu organizmu
Prevencia proti starnutiu
Huba Cordyceps zlepšuje elasticitu kože
Proti stresu
Zlepšuje náladu
Ako prevencia proti rakovine
Huba Cordyceps pomáha pri ochoreniach pečene
Pomáha pri ochoreniach krvi
Posilňuje funkciu obličiek
Priaznivo reguluje plodnosť

Cordyceps užívanie: Doporučená dĺžka užívania je 2 – 3 mesiace

Cordyceps dávkovanie: 2 krát denne 1 - 2 tablety, zapijeme vodou

Obsah balenia: 500 mg

Upozornenie: Nepresahujte dennú dávku. Výživový doplnok nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada za pestrú stravu. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú nevyhnutné. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote pod 25 ° C v uzavretom obale.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce