Klas LKVB6

Klas LKVB6

22,90 €

Nie je prečo váhať, od kvalitného výrobcu KLAS - tento produkt ponúkame vo zľavové akciu za 22,90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Nie je prečo váhať, čo nám vyrába KLAS - tento artikel neprepásnite výhodne za 22,90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

LKVB6

Výživový doplnok

Harmonizátor metabolizmu a "spaľovač " tukov

Upravte si svoj metabolizmus!

LKVB6 aktívne pôsobí na látkovou výmenu, má široké spektrum vplyvov na podporu liečeby a stimulácie ozdravných procesov.Bežné lieky potlačia príznaky choroby, no LKVB6 pomáha odstraňovať ich skutočné príčiny

Metabolizmus - látková výmena hrá kľúčovú úlohu v rovnováhe každého organizmu.

Môžete mať organizmus v perfektnom stave alebo konzumovať najlepšiu stravu, pokiaľ ale Vaša látková výmena nebude v poriadku, budete chorí a žiadne lieky nič nevyriešia.

Prípravok LKVB6 celkom prirodzenou cestou komplexnej vplýva na pozitívne úpravy metabolizmu pomáha prinavrátiť Vášmu telu stratenú harmóniu. Aj keď sa to zdá neuveriteľné, LKVB6 v organizme podporuje funkciu mnohých orgánov a rôznych telových sústav.

Čo znamená názov LKVB6?

L - lecitin = ak je v organizme v dostatočnom množstve, zabezpečuje optimálnu priepustnosť bunkovej membrány a správnu činnosť bunky. Nakoľko naša strava obsahuje oveľa viac tukov ako je potrebné, konzumácia lecitínu je užitočná pre všetkých z nás bez rozdielu veku.

K - kelp = morské riasy, koncentrovaný zdroj minerálov hlavne jódu, draslíka, horčíka, vápnika a železa. Kelp môže nahradiť alebo doplniť soľ pri liečbe a prevencii strumy, čo je zväčšenie štítnej žľazy v dôsledku nedostatku jódu v potrave.

V - vinegar extrakt (alebo extrakt z jablčného octu) = podporuje látkovú výmenu, zvyšuje schopnosť tvorby červených krviniek a pomáha obmedzovať hnilobné a kvasné procesy v črevách. Je vhodný pre deti, starších ľudí, diabetikov a pre tých, ktorí musia dávať pozor na obmedzený prísun sodíka.

B6 - pyridoxin, vitamín B6 = hrá dôležitú úlohu v metabolizme červených krviniek, pri raste a vývoji kostry. Vitamin B6 má v tele množstvo metabolických úloh. Medzi jeho najväčších nepriateľov patria antikoncepční pilulky a tiež jeho nedostatok je veľmi rozšírený, hlavne medzi ľuďmi, ktorí držia redukčnú diétu a často hladujú.

Ako a kedy LKVB6 pomáha:

Výrazne podporuje chudnutie("rozpúšťa" podkožný tuk)
Pomoc pri bolestiach kĺbov, reumatizmu a opuchoch
Posilňovať pamäť a nervy (uľahčuje učenie)
Znižovať vysokú hladinu cholesterolu
Čistiť pečeň a krv (a zbavuje ich jedovatých látok)
Blahodárne pôsobí pri liečení ekzému a lupienky
Zastaviť (alebo spomaliť ) padanie vlasov
Brániť tvorbe žlčových kameňov
Predchádzať a aktívne podporovať liečbu infekcie (hl. krku, ucha, nosu aj.)
Posilňovať trávenie a krvný obeh
Je zdatným pomocníkom pri liečbe alergií
Znižovať únavu, dodávať energiu
Odstraňovať zápchu aj hnačky
Brzdiť vznik rakoviny (vylučuje karcinogénne látky)
Simulovať funkciu štítnej žľazy
Brzdiť kazenie zubov a osteoporózu
Mnohokrát pomôže rozpustiť ľadvinové kamene
Odstraňovať "hnitie" v črevách (hnilobné baktérie)
Stimulovať tvorbu svalovej hmoty

Obsah: 90 tbl.Účinné látky v jednej tablete:Lecitín - 400mg, Kelp - 200mg, Jablčný ocot - 80mg, Vitamín B6 - 20mg.

Ako užívať LKVB6

bežne: 1 tbl. denne resp. 3x 1/2tbl,zosilnené: (napr.pri chudnutí) 3-4tbl. denneprevencia: (napr. očista organizmu, udržiavanie váhy ...) 3tbl. denne (každý druhý týždeň)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce