KLAS multivitamíny

KLAS multivitamíny, minerály a enzýmy

18,90 €

Toto si zamilujete: od obľúbenej značky KLAS - tento tovar si môžete nechať dodať extra výhodne za 18,90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza čo berieme od značky KLAS - tento artikel neprepásnite v časovej obmedzenej zľave za 18,90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Klas Multivitamíny, minerály a enzýmy

Výživové doplnky

Žijete tak zdravo, že je váš príjem z potravín a nápojov dostatočne pokryje odporúčané denné dávky vitamínov a minerálov?Niekedy u žien stačí používať hormonálnu antikoncepciu a ich telo potrebuje viac určitých látok, najmä vitamín B. A tie je potrebné dopĺňať z iného zdroja, nielen potravou.

Podľa akých kritérií si vyberáte multivitamín?

V mnohých prípadoch pri výbere multivitamínov zohráva najdôležitejšiu úlohu cena prípravkov, Nezabudnite že ide o vaše zdravie a preto by ste mali vyberať aj podľa iných kritérií.

Problémom podobných viac zložkových multivitamínových prípravkov býva:

1. vzájomná súčinnosť jednotlivých látok (tzv. synergia)2. a ich vstrebateľnosť (skutočná využiteľnosť organizmom).Aj v týchto ohľadoch je táto početná kombinácia vitamínov, minerálov a enzýmov zladená na hranicu terajších možností.Využiteľnosť niektorých prvkov telom sa zviacnásobí, ak sú citlivo spojené s inou látkou (napr. aminokyselinami) a tak je celkom napodobený prírodný proces.

Obsah balenia: 60 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce