KLAS Super Acidophilus plus - 10 MILIARD

KLAS Super Acidophilus plus - 10 MILIARD

27,50 €

V akcii je len tu so známou značkou KLAS - tento artikel musíte mať takmer zadarmo za 27,50 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Limitovaná edícia produktu čo berieme od značky KLAS - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 27,50 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Super Acidophilus plus - 10 MILIARD

Probiotiká a prebiotiká

Ste čistý aj zvnútra?

Nezdravá výživa, málo pohybu, toxické látky z prostredia, a parazity znamenajú spoločne veľmi vážnu hrozbu pre človeka. Ľudí potom trápi zápcha, syndrómom dráždivého traktu, ťažká plynatosť a nadúvanie.Týmto problémom môžete predísť svojou vnútornou očistou. Udržujete si čistotu aj zvnútra tak ako svoj zovňajšok?

Užívajte Acidophilus a nepoznáte už nafukovanie a podobne tráviace ťažkosti.

Čo je výživový doplnok Acidophilus?

Acidophilus je kultúra užitočných baktérií prirodzene žijúcich v črevách. Ak dôjde z rôznych dôvodov k ich nedostatku, v črevách sa množia hnilobné baktérie, vznikajú rôzne toxické látky, čo má záporný vplyv na celý organizmus.

Nepriaznivému pôsobeniu hnilobných baktérií vo Vašom zažívacom trakte môžete predchádzať pravidelným používaním prípravku Super Acidophilus plus 10 MILLIARD.

Náš prípravok Super Acidophilus plus - 10 miliard je čisto prírodný produkt, probiotikum slúžiace k obnove črevnej mikroflóry. Obsahom 10 miliárd živých baktérií veľa násobne prekračuje bežný štandard podobných prípravkov.

Prípravok neobsahuje mliečny substrát a preto je vhodný aj pre alergikov.

Celiakia a AcidophilusPreparát Super Acidophilus plus šesť miliárd neobsahuje Laktózu a preto ho používa aj mnoho ľudí trpiacich celiakiou .

Pomáha aj pri zápche

Excelentná kultúra laktobacilov pomáha potlačovať rast choroboplodných mikróbov a stimulovať imunitný systém. Prirodzeným spôsobom pomáha odstraňovať zápchu, znižovať aktivitu potencionálne karcinogénnych látok v hrubom čreve, znižovať nežiadúce účinky terapie antibiotikami a chemoterapie. Priaznivo vplýva na hladinu cholesterolu.

Hlavné prínosy Acidophilus

proti hnačke a zápche (častý následok poškodenej črevnej flóry)
proti zápachu z úst (zápach pochádza priamo z rozkladajúcich sa zbytkov potravy v črevách, takže proti nemu nepomáhajú ústne vody ani spreje)
proti akné, ekzémom a ďalším kožným zmenám (toxíny vznikajúce pri črevnej disbióze, ktoré nestačí vylúčiť telo pomocou pečene a ľadvín sa vylučujú kožou)
proti alergiám (niektoré hnilobné baktérie produkujú histamín a ten spôsobuje alergie)
proti Crohnovej chorobe (závažné zápalové ochorenie čriev)
proti nafukovaniu (signalizuje zle trávenie cukrov, celulózy a hnitie bielkovín)

Super Acidophilus plus - 10 MILIARD

Obsah: 40 tbl.Účinné látky v jednej tablete:10 miliard aktívnych buniek v približnom zastúpení: Lactobacillus acidophilus - 50%, Lactobacillus rhamnosus - 30%, Bifidobacterium bifidum - 20%, Vitamín C

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce