Klokan XXL - 60 + 30 cps

Klokan XXL - 60 + 30 cps

14,96 €

Dnes je tu pre vás od top značky Barnys - tento produkt máte na dosah ruky pri likvidácii skladu za neprekonateľných 14,96 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Nie je prečo váhať, značky Barnys - tento artikel sa na vás teší po zlacnenie za 14,96 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Klokan XXL - 60 + 30 cps

Výživa na kĺby

KlokanTM je kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok s obsahom 3 typov kolagénu, glukozamínu, chondroitín sulfátu, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C.

Účinky Barny´s Klokan na ľudský organizmus:

Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu
Obnovuje prirodzenú funkciu chrupaviek, kostí a kože
tkanivo zložené z vlastných buniek – chondrocytov, kolagénových a elastických vlákien tvoriacich Pomáha pri nadmernej fyzickej záťaži
Pomáha dospievajúcim v období rastu a seniorom

Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z vlastných buniek chrupavky - chondrocytov, kolagénových a elastických vlákien, ktoré tvoria štruktúru chrupavky a z amorfnej medzibunkovej hmoty – proteoglykánov. Pre správnu funkciu chrupavky je potrebné mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré prispievajú k zachovaniu jej pevnosti a tvaru. Pokiaľ je na ňu kladená väčšia záťaž a schopnosť jej regenerácie sa zníži, chrupavka sa poškodí. Preto jej treba pomôcť správnou výživou.

Zloženie Barny´s Klokan

Kolagén

je základnou stavebnou bielkovinou, ktorá je súčasťou chrupaviek, kostí, väzív, šľiach, kože , vlasov a nechtov. Podporuje regeneráciu kĺbov, chrupavky, spojivových tkanív, kože, vlasov a nechtov. Koža je vďaka kolagénu elastickejšia, pevnejšia a dobre hydratovaná. Vlasom dodá pevnosť, lesk a zdravý vzhľad. Kolagén pomáha oddialiť proces starnutia organizmu.

Kolagén typu I z rýb - v najvyššej kvalite zn, Collyss® - je tvorený vláknami s dĺžkou 1 - 20 μm. Nachádza sa v kostiach, väzivách a šľachách, teda v štruktúrach, ktoré sú najviac zaťažované. Vyskytuje sa aj v koži, pľúcach a cievach. Jeho odolnosť sa prejavuje hlavne v ťahu.
Kolagén typu II z rají - v najvyššej kvalite zn. Cartidyss® - je súčasťou chrupavky, ktorú chráni zabraňuje jej deformácii.. Tento typ kolagénu je odolný v tlaku.
Natívny kolagén typu II z kuracích chrupaviek – je denaturovanou formou, ktorá zachováva štruktúru trojitej závitnice. Táto štruktúra mu dodáva vysokú pevnosť.

Vitamín C

– sa podieľa na tvorbe kolagénových vlákien, ktoré ovplyvňujú pevnosť, pružnosť a regeneráciu kĺbov, svalov a šliach. Pomáha pri zmierňovaní bolesti kĺbov a zvyšovaní celkovej fyzickej výkonnosti. Je jedným z najsilnejších antioxidantov, ktorý chráni kĺbové puzdro pred škodlivými látkami a zabraňuje jeho poškodeniu. Vitamín C podporuje imunitný systém.

Chondroitín sulfát

– je jednou z hlavných stavebných častí chrupavky so schopnosťou zadržiavať vodu. Tým jej zabezpečuje elastickosť a dobré mechanické vlastnosti. Znižuje aktivitu enzýmov, ktoré ju poškodzujú. Zlepšuje činnosť ciev nachádzajúcich sa v blízkosti kĺbových štruktúr. Má protizápalový účinok, zabraňuje vzniku trombózy, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, čím pomáha srdcovo-cievnemu systému.

Glukózamín sulfát

- je jedným zo základných stavebných prvkov chrupavky, kostí, kĺbov, väzív a šliach.Napomáha pri tvorbe zdravých kĺbových tkanív. Vďaka svojím protizápalovým vlastnostiam zmierňuje bolesti kĺbov, je účinný pri liečbe chronických zápalových ochorení pohybového aparátu - artritídy a osteoartrózy.

Kyselina hyalurónová

– je hlavnou zložkou synoviálnej tekutiny prirodzene sa nachádzajúcej v kĺbe, v sklovci a koži. Táto tekutina kĺb vyživuje, znižuje trenie kĺbovej chrupavky, zlepšuje jej štruktúru a prispieva k jej regenerácii, zmierňuje bolesti kĺbov. Stimuluje tvorbu kolagénu, čím zvyšuje kvalitu kože, vlasov a nechtov. Znižuje tvorbu vrások a podporuje mladistvý vzhľad pokožky . Chráni organizmus pred škodlivými účinkami voľných radikálov vďaka svojim antioxidačným účinkom. S pribúdajúcim vekom sa jej hladina znižuje.

Aktívne látky
v 1 kapsule
RVH*

Collyss®
22 mg
nie je stanovené

kolagén typ I (min 90%)
20 mg
nie je stanovené

Cartidyss®
33 mg
nie je stanovené

kolagén typ II (min 60%)
20 mg
nie je stanovené

chondroitín sulfát
7,9 mg
nie je stanovené

glukozamín sulfát
4,3 mg
nie je stanovené

kyselina hyalurónová
0,8 mg
nie je stanovené

Natívny kolagén typ II
80 μg
nie je stanovené

natívny kolagén typ II (min 25%)
20 μg
nie je stanovené

Vitamín C (kyselina L - askorbová)
20 mg
25 %

**RVH – referenčná výživová hodnota

Obsah balenia: 60 + 30 kapsúl

Dávkovanie: Deti a dospelí užívajú 1 kapsulu 1x za deň, najlepšie spolu s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce