Kolagén na pleť

Kolagén na pleť

26,60 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od obľúbenej spoločnosti Natur Port - tento hit získate po zlacnenie za 26,60 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Natur Port

Hit z katalógu: od populárneho výrobcu Natur Port - tento artikel objednávajte v sezónne zľave za 26,60 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Skin collagen

Kolagén

Rybí kolagén

Rybí kolagén, inak známy aj ako morský kolagén, je v porovnaní s ostatnými kolagénmi živočíšneho charakteru obohatený o látky glycín a prolín.

Morský kolagén, kráľ medzi kolagénmi, obsahuje:

bioaktívny hydrolyzovaný kolagén z morských rýb
vitamín C

Benefity rybieho kolagénu:

Svieža, mladá a pružná pokožka – je snom každej ženy. Rybí kolagén obsahuje látky, ktoré účinne bojujú proti starnutiu pokožky, čo ocenia najmä ženy. Kolagén je totiž látka, ktorá sa prirodzene v ľudskom tele prestáva tvoriť vo veku okolo 25 rokov a po 40. roku života ho organizmus obsahuje v minimálnom množstve. Jeho nedostatok je viditeľný najmä na pokožke – keďže kolagén tvorí až 70 % jej zloženia, je dôležité ho dopĺňať aj formou výživových doplnkov. Po doplnení kolagénu je pokožka hydratovaná, pevná, svieža a hladká.
Vrásky – kolagén zjemňuje vrásky – vrásky na čele, vrásky v okolí očí aj úst, vyhladzuje ich a vypĺňa.
Celulitída – dopĺňanie kolagénu je ideálnym bojom proti celulitíde, pretože látky v kolagéne udržiavajú pevnosť pokožky.
Kĺbová výživa – nielen koža je miestom, kde je potrebné doplňovať kolagén. Kolagén tvorí až 90 % výplne kostí a súbežne s vekom a poklesom tvorby kolagénu klesá aj obsah kostnej výplne, kostnej hmoty. To môže viesť k rôznym ochoreniam, ako je napríklad osteoporóza. Rybí kolagén účinne podporuje vstrebávanie vápnika a iných potrebných minerálov do kostí, čo vedie k posilneniu ich pevnosti. Rybí kolagén vo forme výživových doplnkov pomáha regenerovať kosti.
Jazvy – viditeľnosť jaziev je závislá od stavu pokožky, teda do veľmi veľkej miery aj od obsahu kolagénu v pokožke. Kolagén je bielkovina, ktorá nielen stavia, ale aj opravuje bunky. Rybí kolagén je výnimočný v tom, že podporuje rýchlejšie hojenie rán a zmierňuje jazvy tak, že podporuje silu tkaniva pokožky. Kolagén podporuje regeneráciu kože od jej najmiernejších problémov ako sú škrabance až po popáleniny.

Rybí kolagén alebo morský kolagén pochádza z rýb, kde je extrahovaný primárne z ich kože, sekundárne z plutvy a kostí. Biologická využiteľnosť a dostupnosť kolagénu z rýb je najvyššia v porovnaní s ostatným kolagénom extrahovaným zo živočíchov. Má najvyššiu absorpčnú schopnosť zo všetkých kolagénov, pretože jeho častice, ktoré sa do tela vstrebávajú, sú najmenšie. Preto sa aj rozpadá oveľa rýchlejšie a rýchlejšie sa aj absorbuje. Ak je navyše kolagén hydrolyzovaný, jeho schopnosť dostať sa do krvného obehu je oveľa vyššia ako u iných druhov kolagénov.

Zloženie:

kolagén z morský rýb
vitamín C (5 g -1 dávka obsahuje 750 mg vitamínu C)

Dávkovanie:

1,5 odmerky (5 g) rozmiešať v 200 ml vlažnej vody.

Balenie: 200g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce