Kolostrum 400mg 30 kapsúl

Kolostrum 400mg 30 kapsúl

8,20 €

Dnes je tu pre vás čo odoberáme od výrobcu Zelený život - tento hit ľahko nájdete po zlacnenie za 8,20 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zelený život

Diskontný čo nám vyrába Zelený život - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovateľnej akcii za 8,20 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Kolostrum 400mg 30 kapsúl

Výživový doplnok na posilnenie obranyschopnosti organizmu

Kolostrum alebo mledzivo

= takzvané „prvé“ mlieko, ktoré sa tvorí v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom a pár dní po pôrode u všetkých cicavcov.

Ako výživový doplnok sa využíva kravské kolostrum. Je to hustá, žltkastá a lepkavá tekutina. Výživový profil a zloženie kolostra sa podstatne líši od kravského mlieka. Okrem bielkovín, sacharidov, tukov, minerálnych látok a vitamínov obsahuje aj oligosacharidy, rastové faktory, antimikrobiálne pôsobiace látky a „imunoregulačné“ zložky, ktoré v takýchto množstvách a v zložení sú typické pre mledzivo. Pravdaže viacero faktorov ovplyvňuje zloženie kolostra a množstvo jednotlivých látok, zdravotný stav kráv, chov a kŕmenie, čas „zberu“ mledziva po pôrode a tiež spôsob a technológia spracovania. Kolostrum hrá dôležitú úlohu vo výžive, raste a vývine a tiež prispieva k imunologickej obrane teľaťa v jeho prvých dňoch života.

Prípravok Kolostrum obsahuje 400mg kolostra spracovanej do sušenej formy veľmi šetrným spôsobom, aby sa zachoval čo najvyšší obsah obsahových látok. Kolostrum môže mať pozitívne účinky na imunitu, tráviaci trakt a prirodzenú črevnú mikroflóru.

Odporúčané použitie:

2-3 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce