Kolostrum a betaglukan

Kolostrum a betaglukan

12,26 €

Radosť prinášajúci kvalitné značky Barnys - tento produkt máte na dosah ruky v hustej akciu za 12,26 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Top produkt, originálne od labelu Barnys - tento hit získate po zľave za 12,26 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Barny´s Kolostrum s Beta-glukánmi

Výživové doplnky

Výživový doplnok s novým, vylepšeným zložením na podporu imunitného systému obsahuje beta-glukány a bovinné kolostrum (kravské kolostrum) vysokej akosti. Takéto inovatívne výživové sérum odvodzuje svoje účinné pôsobenie na ľudský organizmus od vysokokvalitného kolostra. To sa získava z úplne prvého dojenia hneď po pôrode. Štandardizovaná doba odberu sa odhaduje na 4 až 6 hodín po pôrode. Najčastejšie sú tieto výživové doplnky obohatené aj o unikátnu formu vitamínu C s neutrálnym ph, o zinok a selén na podporu imunitného systému.

Colostrum

Kolostrum (mledzivo) je vlastne prvotné mlieko u cicavcov, vylučované mliečnou žľazou matky do 48 hodín po pôrode. Je zdrojom rôznych nutričných látok, ktoré zabezpečujú dokonalú výživu pre novorodenca v prvých, kritických dňoch života. Biologická hodnota kolostra stúpa predovšetkým priamo úmerne s obsahom zložiek imunitných a rastových faktorov.

Imunoglobulín

Bovinné kolostrum obsahuje približne 37 rôznych faktorov imunity. Z tých najdôležitejších sú to hlavne imunoglobulíny.Imunoglobulínov v bovinnom kolostre je mnohonásobne viac než v ľudskom. Imunoglobulíny sú častice proteínov, ktoré sa zúčastňujú na metabolických procesoch. Ide o protilátky na likvidáciu rôznych patogénov a nádorových buniek.

Faktom je, že čím viac hodín uplynie od pôrodu, tým kolostrum obsahuje menej účinných a cenných látok. Neskôr sa z neho stáva bežné materské mlieko. Je bohaté na proteíny, ktoré poskytujú pasívnu imunitu. Nutričná hodnota kolostra je priam neporovnateľná s produktmi farmaceutického priemyslu na podporu obranyschopnosti u novorodencov.

Viaceré odborné štúdie uvádzajú, že bovinné kolostrum (kravské kolostrum) je molekulárne identické s ľudským. Preto sa nám odporúča konzumovať kravské kolostrum ako prevenciu proti vírusom, alergiám, kožným a tráviacim ťažkostiam. Viacerí odborníci sa prikláňajú k názoru, že kravské mledzivo je až tridsaťnásobne účinnejšie než ľudské.

V tých najkvalitnejších výživových doplnkoch je kolostrum spracovávané nanajvýš šetrne. Presne tak, aby sa zachovali významné nutričné látky so štandardizovaným obsahom imunoglobulínov (30%). V najvyššej možnej koncentrácii prirodzeného bovinného kolostra sú tie najúčinnejšie beta-glukány ako zdroj energie a dostatočnej svalovej aktivity.

Bovinné kolostrum a jeho ďalšie účinné látky:

Laktoferín: na podporu naviazania železa v tele. Tým sa zabraňuje množeniu vírusov a baktérií v tele. Laktoferín má teda silný antioxidačný účinok s priaznivým potláčaním rakovinových nádorov, alergií či syndrómu vyhorenia a chronickej únavy.
Molekuly PRP, ktoré pôsobia ako účinný regulátor imunitného systému
Prirodzené rastové faktory: na podporu regenerácie tkanív, rýchleho hojenia rán a na spomalenie procesov starnutia
Je zdrojom vitamínov B, C, D, kyseliny listovej, selénu, zinku a fosforu

Pravidelné užívanie bovinného kolostra prináša tieto výhody pre podporu ľudského zdravia:

Posilňuje prirodzený stav sliznice žalúdka, účinne pôsobí na činnosť tenkého a hrubého čreva
Potláča vznik vredov a príznakov rôznych zápalových ochorení žalúdka ( Crohnova choroba, gastritída)
Využíva sa pri liečbe anémie (chudokrvnosti)
Potláča prejavy staroby a zvyšuje kvalitu pokožky
Je zdrojom energie a vitality. Podporuje pohybový aparát.
Potláča príznaky alergických ochorení.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce