Konopná káva BIO 250 g

Konopná káva BIO 250 g, Classic Hemp

9,50 €

No a toto chcete: populárneho výrobcu SUM - tento produkt predávame za skvelú cenu 9,50 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

SUM

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu s preslávenou značkou SUM - tento hit môžete zaobstarať vo zľavové akciu za 9,50 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Konopná káva BIO 250 g, Classic Hemp

Výživové doplnky

Konopná káva

Lahodné spojenie 100 % BIO kávy arabiky s konopnými semienkami .

Jemne pražená BIO káva arabika je v dokonalej symbióze s konopnými semienkami v pomere 70:30. Dokonalú chuť a arómu podčiarkuje vzácny vanilkový extrakt. Vychutnajte si unikátny BIO nápoj, ktorý vás nielen očarí – poskytne vám aj množstvo vitamínov, minerálov, esenciálnych mastných kyselín, vlákniny a antioxidantov.

Vitamíny a minerály ukryté v šálke kávy

V konopných semenách je množstvo vitamínov a minerálov: vitamín B1 a B2, vitamín E, draslík a magnézium.

Vláknina zaručuje ľahkosť konopnej kávy

Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi kávou a konopnou kávou je ľahkosť jej trávenia – vďaka obsahu vlákniny. Hladina kyslosti konopnej kávy a horkosť je omnoho nižšia ako pri štandardnej káve. Nezvyšuje búšenie srdca, ktoré je bežné po vypití kávy a ktoré má na svedomí kofeín. Okrem toho nespôsobuje bolesti hlavy, ktoré sú často pripisované nadmernému pitiu kávy – čo rovnako tak spôsobuje kofeín.

Esenciálne mastné kyseliny

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Sú to esenciálne mastné kyseliny, to znamená, že ľudský organizmus si ich nedokáže sám vyrobiť. Omega-3 a omega-6 sú v konope zastúpené v ideálnom pomere – 3:1.

Účinky omega-3 a omega-6 mastných kyselín:

posilnenie imunitného systému
podpora funkcií mozgu
zabezpečenie správneho fungovania centrálneho nervového systému
pomoc pri znižovaní zápalu
zmiernenie duševných ochorení

Mastné kyseliny môžu tiež pomôcť predchádzať oveľa závažnejším chorobám, ako sú ochorenia srdca či Alzheimerova choroba.

Odstránenie úzkosti: konope v správnom množstve zmierňuje úzkosť a potláča nervozitu.

Dodanie energie: káva s konopnými semienkami má povzbudzujúci účinok a podporuje celkovú náladu.

Káva je silným antioxidantom: obsahuje oveľa viac antioxidantov ako bežné potraviny – chráni tým bunky a DNA pred poškodením, čo môže viesť k spomaleniu starnutia. Nielen káva, aj konope si silný antioxidant, čo je užitočné pre regeneráciu nervového systému.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce