Konopná káva BIO 500 g

Konopná káva BIO 500 g, Vanilla Dream

17 €

Exkluzívny od známeho výrobcu SUM - tento hit môžete zohnať za vynikajúcu cenu 17 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

SUM

Spokojnosť prinášajúci od SUM - tento produkt dodávame vo výpredajové akciu za 17 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Konopná káva BIO 500 g, Vanilla Dream

Výživové doplnky

Konopná káva

Lahodné spojenie 100 % BIO kávy arabiky s konopnými semienkami v kombinácii s opojným vanilkovým extraktom.

Jemne pražená BIO káva arabika je v dokonalej symbióze s konopnými semienkami v pomere 70:30. Dokonalú chuť a arómu podčiarkuje vzácny vanilkový extrakt. Vychutnajte si unikátny BIO nápoj, ktorý vás nielen očarí – poskytne vám aj množstvo vitamínov, minerálov, esenciálnych mastných kyselín, vlákniny a antioxidantov.

Vitamíny a minerály ukryté v šálke kávy

V konopných semenách je množstvo vitamínov a minerálov: vitamín B1 a B2, vitamín E, draslík a magnézium.

Vláknina zaručuje ľahkosť konopnej kávy

Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi kávou a konopnou kávou je ľahkosť jej trávenia – vďaka obsahu vlákniny. Hladina kyslosti konopnej kávy a horkosť je omnoho nižšia ako pri štandardnej káve. Nezvyšuje búšenie srdca, ktoré je bežné po vypití kávy a ktoré má na svedomí kofeín. Okrem toho nespôsobuje bolesti hlavy, ktoré sú často pripisované nadmernému pitiu kávy – čo rovnako tak spôsobuje kofeín.

Esenciálne mastné kyseliny

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Sú to esenciálne mastné kyseliny, to znamená, že ľudský organizmus si ich nedokáže sám vyrobiť. Omega-3 a omega-6 sú v konope zastúpené v ideálnom pomere – 3:1.

Účinky omega-3 a omega-6 mastných kyselín:

posilnenie imunitného systému
podpora funkcií mozgu
zabezpečenie správneho fungovania centrálneho nervového systému
pomoc pri znižovaní zápalu
zmiernenie duševných ochorení

Mastné kyseliny môžu tiež pomôcť predchádzať oveľa závažnejším chorobám, ako sú ochorenia srdca či Alzheimerova choroba.

Odstránenie úzkosti: konope v správnom množstve zmierňuje úzkosť a potláča nervozitu.

Dodanie energie: káva s konopnými semienkami má povzbudzujúci účinok a podporuje celkovú náladu.

Káva je silným antioxidantom: obsahuje oveľa viac antioxidantov ako bežné potraviny – chráni tým bunky a DNA pred poškodením, čo môže viesť k spomaleniu starnutia. Nielen káva, aj konope si silný antioxidant, čo je užitočné pre regeneráciu nervového systému.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce