Konopná káva Ctch-blck-dog coffee #001

Konopná káva Ctch-blck-dog coffee #001

14,15 €

Perfektný od obľúbeného výrobcu SUM - tento produkt objednáte po zlacnenie za 14,15 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

SUM

Diskontný populárneho výrobcu SUM - tento produkt máte na dosah ruky v časovej obmedzenej zľave za 14,15 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Ctch-blck-dog coffee #001, 120 g

Výživové doplnky

Konopná káva

Káva, ktorí vás opojí a naplní palivom mozog aj telo.

Ctch-blck-dog coffee je extra silná arabica, kvalitná káva pochádzajúca z ekologického poľnohospodárstva. Pre dosiahnutie jej opojnej arómy je obohatená o prírodnú konopnú arómu rastliny Cannabis santiva – konope siate s obsahom terpénov. Jej unikátnosť je znásobená obsahom MCT oleja z kokosových orechov s obsahom kyseliny kaprylovej C8.

Vysokokvalitná arabica

Káva arabica je kvalitná káva a najobľúbenejšia odroda kávy na svete, má miernu sladkú chuť s náznakmi čokolády, orechov a karamelu, je mierne kyslá a horká. V porovnaní s robustou je táto káva jemnejšia a obsahuje menej kofeínu. Má príjemnú, bohatú chuť s náznakmi ovocia a ovocných bobúľ.

Pestovanie arabicy je náročné kvôli citlivosti rastliny na životné prostredie a klimatické podmienky, čo značne zvyšuje jej cenu. Je to najlepšia káva – je bohatá na antioxidanty, má nízky obsah kalórií, obsahuje aj malé množstvo vitamínov a minerálov a má priaznivé účinky na pleť.

Pridaná zložka – MCT olej

MCT je skratkou pre triglyceridy so stredne dlhým reťazcom. Sú to mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v kokosovom oleji. Vo všeobecnosti je MCT olej pomôckou – pôsobí ako prirodzený spaľovač tukov. Obmedzuje hlad a mozog dokáže priviesť k vyššiemu výkonu. MCT olej je potravinový a výživový doplnok, ktorý telu poskytne viac energie a výrazne obmedzuje chuť do jedla, čo má vplyv na chudnutie – je bežnou súčasťou diét.

MCT olej sa bežne pridáva do smoothies alebo mieša do kávy. V prenesenom slova zmysle je MCT olej jedlo na chudnutie pochádzajúce z kokosových orechov. MCT olej je považovaný za doplnok výživy, pretože má veľa výhod – poskytuje viac energie pre organizmus a viac energie pre mozog – zároveň funguje ako spaľovač tukov.

V organizme sa MCT premieňa na molekuly nazývané ketóny – sú to prirodzené spaľovače tukov, obmedzujúce chuť do jedla a posilňujúce mozog. Doplnenie stravy o MCT olej zabezpečí dostatok tuku na to, aby telo spaľovalo tuk namiesto uhľohydrátov, čo podporuje chudnutie. Zvyšuje energiu, vytrvalosť, zlepšuje metabolizmus, zabezpečuje sýtosť a správne mozgové funkcie.

Aróma konope

Súčasť kávy, konopná zložka, je 100 % prírodným upraveným extraktom z rastliny zvanej Cannabis, u nás známej ako konope. Účinky konope sú rozsiahle: sedatívne, anti-úzkostné, anti-psychotické, anti-artritické, používa sa pri nevoľnosti. Kanabinoidné zlúčeniny a terpény, ako sú napríklad limonén a pirén, pomáhajú udržiavať pozornosť a tvorivosť, ale majú aj relaxačné účinky.

Kanabinoidy sú jednoduché chemické zlúčeniny nachádzajúce sa v semenách, kvetoch a stopkách konope a tvoria štruktúru rastliny. Terpény sú aromatické molekuly, ktoré sú základom rastlinného éterického oleja. Tieto prvky jemne regulujú procesy podporujúce zdravie, udržiavajú telo v rovnováhe, najmä tráviacu, hormonálnu a metabolickú funkciu.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce