Krém na ruky COLWAY

Krém na ruky COLWAY

17 €

No tak toto je gól: pochádzajúce od značky Colway International - tento produkt ponúkame pri práve prebiehajúcej akcii za 17 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Colway International

Tradičný bestseller, od kvalitného výrobcu Colway International - tento hit môžete získať v perfektnej akcii za 17 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Krém na ruky COLWAY

BIO kozmetika

Náš krém zahalí pokožku rúk ochrannou vrstvou, ktorá ju bude chrániť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi - UV žiarením, nečistotami a umývacími prostriedkami s obsahom surfaktantov ťažkých kovov. Kože rúk má tendenciu sa vysušovať a bez náležitej starostlivosti rýchlo starne. Vek často rozpoznáme nie podľa vzhľadu tváre, ale práve podľa rúk. Môžeme tomu však zabrániť - kolagén má vysoko hydratačné účinky, polysacharidy a probiotiká zase zabraňujú tomu, aby sa na koži množili škodliviny, a majú tiež antiseptické účinky. Hydromanil potom zodpovedá za okamžitú a dlhodobú hydratáciu pokožky.

AKTÍVNE LÁTKY

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Xylitol a laktikol

regenerujú a udržujú rovnováhu ekosystému pleti, podporujú množenie baktérií pre pleť blahodárnych a likvidujú baktérie škodlivé. Zostava týchto dvoch zložiek pomáha odstraňovať kožné problémy pri narušení mikrobiologickej rovnováhy.

Teflose

zabraňuje množeniu patogénnych látok a má antiseptické účinky. Úspešne redukuje pocit svrbenia a precitlivenosť pokožky.

Glycofilm 1.5P

má vďaka svojim schopnostiam zadržiavať vodu okamžité a dlhodobé hydratačné účinky. Zahalí pokožku ochrannou vrstvou, ktorá ju chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi - UV žiarením, nečistotami a surfaktanty ťažkých kovov (SLS).

Hydromanil

umožňuje postupné uvoľňovanie hydratačných častíc. Vďaka svojej novátorské štruktúre pôsobí ako sekvenčné systém starostlivosti o pleť prostredníctvom malých častíc hydratačných látok, čím dosahuje okamžité a súčasne dlhodobé komplexné hydratácie pleti. Schopnosť regulovať proces odumieranie a regenerácie buniek pokožky predstavuje optimálny spôsob, ako zlepšiť vzhľad pleti a zvýšiť jej hebkosť, pružnosť a mäkkosť.

SPÔSOB POUŽITIA:

Krém nanášajte na čisté ruky a jemne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania.

Objem: 100ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce