Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

10,90 €

Poctivý výrobok, od kvalitného výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt kúpite za vynikajúcu cenu 10,90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Nie je prečo váhať, s pečaťou kvality A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať dodať za perfektnú cenu 10,90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Rescue Night – kvapky (10 ml) - krízová esencia pre dobrý spánok

Bachové kvapky

Rescue Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok a mentálnych argumentov, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Keď ste si oddýchli, môžete omnoho pokojnejšie zaspať a radostnejší sa zobúdzať.

Dávkovanie:

2 kvapky priamo na jazyk alebo do pohára s vodou tesne pred spaním. V prípade prebudenia je možné dávku niekoľkokrát zopakovať.

RescueTM Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Bez alkoholu!

RescueTM Night je v ponuke i vo forme spreja 20 ml.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce