Krízová esencia pre dobrý spánok - sprej 20 ml

Krízová esencia pre dobrý spánok - sprej 20 ml

15,50 €

No a toto chcete: od producenta A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt máte po jednoduchej objednávke takmer zadarmo za 15,50 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Váš obľúbený tovar, od A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel objednávajte za perfektnú cenu 15,50 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rescue Night – sprej (20 ml) - krízová esencia pre dobrý spánok

Bachove kvapky v spreji

RescueTM Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok a mentálnych argumentov, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Keď ste si oddýchli, môžete omnoho pokojnejšie zaspať a radostnejší sa zobúdzať.

Dávkovanie:

2 streknutia priamo na jazyk tesne pred spaním. V prípade prebudenia je možné dávku niekoľkokrát zopakovať.

RescueTM Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Bez alkoholu!

RescueTM Night je v ponuke i vo forme kvapiek 10 ml.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce