Krízová esencia - Rescue Remedy - bachove kvapky 10 ml

Krízová esencia - Rescue Remedy - bachove kvapky 10 ml

8,90 €

Top produkt, s osvedčenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento hit môžete získať výhodne za 8,90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Diskontný s osvedčenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento hit nájdete s extra zľavou za 8,90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Rescue Remedy - krízová esencia (kvapky 10 ml)

bachove kvapky

Rescue Remedy je zmes piatich esencií:

Impatiens
Star of Bethlehem
Cherry plum
Rock Rose
Clematis

Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života, napr. cestovanie lietadlom, návšteva zubára, skúška, pohovor, tréma a pod.

Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách. Rescue Remedy pomáha tak, že odstraňuje následky šoku a regeneruje vaše narušené energetické pole. Pri nehodách pomáha prekonať prvotný šok, kým príde lekárska pomoc. Prirodzene nastoľuje v organizme samoliečebný proces.

V núdzových situáciách je to neoceniteľná pomoc, nenahradzuje však lekárske ošetrenie! Použitie Rescue Remedy nemá žiaden vplyv na iné lekárske ošetrenie alebo užitie liekov. Krízová esencia je úplne bezpečná.

Dávkovanie:

V krízových situáciách sa užívajú 4 kvapky v 5 – 10 minútových intervaloch až do zreteľného zlepšenia stavu. Kvapky sa kvapkajú priamo pod jazyk. Je možné ich tiež nakvapkať do pohára s vodou a popíjať po dúškoch.

Podľa potreby je možné kvapky užívať i niekoľko dní, zvyčajne 4 x denne po 4 kvapky. Okrem orálneho použitia môžu byť nakvapkané priamo na pokožku, na miesto najväčšej záťaže – na spánky, za uši, na pulz, na čelo. Po namáhavom dni sa môžu pridať do kúpeľa, zvyčajne 10-15 kvapiek do plnej vane.

Pred operáciou, skúškami, pôrodom alebo inými záťažovými situáciami sa môžu kvapky užívať preventívne už 3 dni vopred pred danou udalosťou.

Vzhľadom k tomu, že nemajú žiadne vedľajšie účinky a jedná sa o čistý prírodný produkt, môžu ho bez obáv používať všetky vekové kategórie.

Objem: 10ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce