Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml

Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml

14,50 €

Urobte si radosť: od kvalitného výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento hit zaobstaráte v hustej akciu za 14,50 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Príjemné pocity nadväzujúci so známou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať dodať v jedinečnej akcii za 14,50 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rescue Remedy - krízová esencia (sprej 20 ml)

Bachové kvapky v spreji

Rescue Remedy je zmes piatich esencií:

Impatiens
Star of Bethlehem
Cherry plum
Rock Rose
Clematis

Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života, napr. cestovanie lietadlom, návšteva zubára, skúška, pohovor, tréma a pod.

Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách. Rescue Remedy pomáha tak, že odstraňuje následky šoku a regeneruje vaše narušené energetické pole. Pri nehodách pomáha prekonať prvotný šok, kým príde lekárska pomoc. Prirodzene nastoľuje v organizme samoliečebný proces.

V núdzových situáciách je to neoceniteľná pomoc, nenahradzuje však lekárske ošetrenie! Použitie Rescue Remedy nemá žiaden vplyv na iné lekárske ošetrenie alebo užitie liekov. Krízová esencia je úplne bezpečná.

Dávkovanie:

V krízových situáciách sa užívajú 2 vstreky v 5 – 10 minútových intervaloch až do zreteľného zlepšenia stavu. Sprej sa strieka priamo pod jazyk.

Podľa potreby je možné sprej užívať i niekoľko dní, zvyčajne 4 x denne po 2 vstreky. Okrem orálneho použitia môže byť vstrieknutý priamo na pokožku, na miesto najväčšej záťaže – na spánky, za uši, na pulz, na čelo.

Pred operáciou, skúškami, pôrodom alebo inými záťažovými situáciami sa môže sprej užívať preventívne už 3 dni vopred pred danou udalosťou.

Vzhľadom k tomu, že nemá žiadne vedľajšie účinky a jedná sa o čistý prírodný produkt, môžu ho bez obáv používať všetky vekové kategórie.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce