Kromisatabs

Kromisatabs, 120 tabliet

13 €

Veľmi obľúbený produkt od FINCLUB - tento tovar si môžete nechať poslať za takmer veľkoobchodnú cenu 13 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Spokojnosť prinášajúci čo nám vyrába FINCLUB - tento tovar si môžete objednať výhodne za 13 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nič naviac!

Kromisatabs - Máte chuť na maškrty?

Starý názov Kromisan

V poslednej dobe rastie záujem o preparáty s obsahom chrómu. Jedinečnosť prípravku Kromisan spočíva v tom, že je nielen vynikajúcim dietetikom, ale pôsobí ako ochrana pred vznikom diabetu a tiež pomáha k stabilizácii diabetu už vzniknutého. Chróm je nevyhnutný pre metabolizmus cukrov. Ak máme správnu reguláciu krvného cukru, znižuje sa chuť na sladké a potom nemávame stavy neprekonateľného hladu. To je jeden z najdôležitejších aspektov pri redukcii telesnej váhy.” Prípravok obsahuje organicky viazaný chróm s vynikajúcou vstrebateľnosťou. Príjem chrómu v civilizovaných krajinách je trvalo nízky, pretože výživa je založená na rafinovanom cukre, múke, konzervovaných a zmrazených potravinách. Preto je nutné ho doplňovať.

Kedy Kromisatabs pomáha:

je potrebný na vytvorenie zásob inzulínu v tkanivách
pomáha udržiavať stabilnú hladinu krvného cukru
preventívne ochraňuje pred vznikom cukrovky
pomáha znížiť chuť na sladké
obmedzuje stavy neprekonateľného hladu
podporuje znižovanie telesnej hmotnosti

V čom spočíva účinnosť Kromisatabs / Kromisanu?

Vstrebateľnosť organicky viazaného chrómu je 50x vyššia ako u anorganického chrómu. Organický chróm udržuje stabilnú hladinu krvného cukru prostredníctvom správneho využívania inzulínu. V ľudskom organizme sa výskyt chrómu s vekom znižuje, zvlášť málo ho majú diabetici. Bolo zistené, že diabetici majú koncentráciu chrómu v plazme nižšiu až o 60% v porovnaní so zdravou populáciou. Chróm sa vo zvýšenej miere vylučuje pri nadmernej fyzickej práci, duševnom vypätí, po poranení a v tehotenstve.Obsah v 1 tabliete: 50 mg chromu.Dávkovanie Kromisatabsu: 1 tabletu denne napoludnie alebo večer, najlepšie 1 hodinu pred jedlom. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.Balenie: 120 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce