L-Arginine Star

L-Arginine Star

27 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od producenta Starlife - tento produkt máte za pár kliknutí za vynikajúcu cenu 27 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Hit poslednej doby, od výrobcu Starlife - tento hit získate pri likvidácii skladu za neprekonateľných 27 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

L-Arginine Star

Športova výživa

L-Arginine Star je semi-esenciálna aminokyselina, ktorej hlavnou úlohou je výživa a rast tkanív. Arginín podporuje syntézu bielkovín, napomáha znižovať dusíkatých látok z organizmu, čím napomáha nárastu svalovej hmoty.

Zloženie:

L- Arginín – patrí medzi aminokyseliny, ktoré si organizmus nedokáže vyrobiť sám v dostatočnom množstve, napríklad v období rastu, či pri zvýšenej telesnej námahe, čiochorení. V strave sa nachádza v kuracom a morčacom vývare a v kaviáre. Väčšie množstvo sa nachádza v: zelenom hrášku, vaječnom bielku, čokoláde, arašidoch, obilninách. V daných surovinách však nie je jeho účinok tak vysoký, ako naopak z kuracieho a morčacieho vývaru. Aminokyselina L-Arginín je tvorený v tele v tzv. biochemickom cyklu močoviny z aminokyseliny ornitin. Vzniká prevažne v tkanivách obličiek, pečene a mozgu(tu vzniká arginín z aminokyseliny citrulin).
Aminokyselina L-glutamín je okamžite premenená na citrulin, ktorý je následne uvoľnený do krvného obehu. Citrulin sa v obličkách mení na Arginín a je opätovne uvoľnený do obehu. Uvoľnený arginín je zachytený v črevnom tkanive a opätovne premenený na citrulin a ortin. Arginín slúži pre transport esenciálneho dusíka, čím poskytuje molekulu oxidu dusného stenám ciev a tým ich rozširuje, zabraňuje i nárastu nádorových buniek a baktérií. Oxid dusnatý je v organizme vytváraný z arginínu, jeho dostatočné množstvo je nevyhnutné pre priechodnosť ciev, podporu erekcie a plodnosti u mužov, dokonalé prekrvenie svalov, zlepšuje zásobovanie srdca a mozgu kyslíkom, zvyšuje tok krvi vo svaloch.

Arginín je spúšťačom celého radu hormónov ako glukagónu a predovšetkým rastového hormónu.

Rastový hormón podporuje rast svalovej hmoty, čo je cieľom nejedného profesionálneho športovca.

Urýchľuje obnovu buniek, podporuje syntézu bielkovín. Nárast svalovej hmoty je spôsobený priamou stimuláciou rastového hormónu a tiež produkciou oxidu dusného, ktorý spôsobuje lepšie prekrvenie svalov, čím sa do nich dostáva väčšie množstvo živín a zvyšuje sa objem svalu.

Okrem nárastu svalovej hmoty má L- Arginín vplyv i na spaľovanie tukov. Napomáha k premene tukov na zdroj energie, čím zabraňuje ich ďalšiemu ukladaniu v tele a tým napomáha k regulácii telesnej hmotnosti.

Taktiež stimuluje imunitný systém v prípade infekcií, mobilizáciou bielych krviniek.

Prostredníctvom oxidu dusného sa adí medzi neurotransmitéry (prenáša nervové vzruchy v mozgu) a reguluje tak činnosť tráviaceho traktu, koordináciu pohybov, dlhodobú pamäť.

Vďaka stimulácii rastového hormónu a oxidu dusného má antioxidačný účinok, čím zabraňuje nepriaznivému vplyvu voľných radikálov na organizmus.

L-Arginín účinky:

podporuje imunitný systém
napomáha rastu svalovej hmoty
podporuje funkciu a celistvosť svalov
zlepšuje metabolizmus bielkovín
napomáha k regenerácii tkanív a metabolizmu svalových tkanív
prírodný antioxidant
zlepšuje prietok krvi
podporuje krvotvorbu
udržuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému
zabraňuje vzniku trombóz
reguluje krvný tlak
obnovuje pružnosť ciev
podporuje spaľovanie tukov
zlepšuje erekciu
zvyšuje sexuálny apetít
zlepšuje kvalitu spermií a tým zvyšuje šancu k oplodneniu

Určený pre

športovcov pre zvýšenie športového výkonu
bežnú populáciu

Dávkovanie: 1-2 kapsuly dennešportovci podľa záťaže 1g na 30kg hmotnosti denne po záťažipre optimálnu účinnosť sa odporúča minimálne 2-3 mesačné užívanie

Upozornenie: Doplnok stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce