L- tyrosine Star

L- tyrosine Star

30 €

Unikátny čo nám vyrába Starlife - tento produkt ponúkame po zlacnenie za 30 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Vynikajúci s akostnou značkou Starlife - tento hit môžete zaobstarať s extra zľavou za 30 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

L- tyrosine Star

Výživové doplnky

L- tyrosine Star je výživový doplnok určený pre zvýšeniu motivácie k cvičeniu, ktorého hlavnou zložkou je aminokyselina tyrozín, patriaci medzi nesenciálne aminokyseliny s proteinogénnymi vlastnosťami. L- tyrosine Star je ideálnou voľbou pre profesionálnych športovcov napomáha vyrovnať sa so stresom a únavou z náročných tréningov. Zlepšuje psychickú i fyzickú pohodu organizmu, čím napomáha k zvýšeniu koncentrácie a výkonu.

Zloženie:

L-tyrozín – je aminokyselina ktorá vzniká z esenciálneho fenylalanínu, obsiahnutého predovetkým v čokoláde, mlieku a vajciach. V krvi cirkuluje v krvnom obehu prostredníctvom prenášača bielkovín tyreglobulínu. Z L-tyrozínu vzniká adrenalín z noradrenalínom nazývané i stresové hormóny, uvádzajúce organizmus do napätia, pozornosti a schopnosti okamžitej akcie. Výsledkom je zvýšená koncentrácia a výkonnosť, čo je veľmi dobre využiteľné v prípade fyzickej aktivite zameranej na zníženie hmotnosti.
Tyrozin nie je základom pre vznik iba stresových hormónov, ale i hormónov štítnej žľazy trijodtyronínu a thyroxínu. Vzhľadom na to sa tyrozín neodporúča užívať osobám trpiacim poruchami štítnej žľazy. Tým, že tyrozín sa podieľa na vzniku hormónov štítnej žľazy podporuje jej činnosť a dochádza tak k zrýchleniu bazálneho metabolizmu. V prípade, že by bola činnosť štítnej žľazy nedostatočná, viedlo by to k spomaleniu bazálneho metabolizmu. Toto spomalenie je pre telo nebezpečné predovšetkých pri chudnutí. Pri spomalení dochádza k neustálemu úbytku tukového tkaniva a je potrebné toto chudnutie a proces cvičenia zastaviť, pretože telo začína spaľovať, ako zdroj energie miesto tuku, svaly. Podporuje termogenézu, čo je proces spaľovania kalórií, nápomocnú pri spaľovaní tukových buniek, čím sa podieľa sa na znížení hmotnosti. Tyrozín je prekurzorom ( z danej aminokyseliny vzniká hormón) pre biosyntézu malenínov, ktoré sú zodpovedné za pigment vlasov, kože, fúzov a očí.

L- tyrosine Star účinky:

zvyšuje motiváciu k cvičeniu
prispieva k lepšej psychickej pohode
účinný spaľovač tukov
chráni celistvosť pokožky
potláča chuť do jedla
napomáha znižovať stres
nápomocný pri liečbe drogových závislostí
účinný i pri Parkinsonovej chorobe
podporuje tvorbu pigmentu melatonínu vďaka ktorému dochádza k pigmentácii pokožky, vlasov
podporuje činnosť štítnej žľazy, nadobličiek a hypofýzy
bráni vzniku úzkosti a depresii
znižuje riziko hypotyreózy (príznaky sú: nízky krvný tlak, studené končatiny, pocit unavených nôh)
zlepšuje regeneráciu
zvyšuje výkon
bráni pretrénovaniu
zabraňuje psychickej i fyzickej únave
posiľňuje stresovú odolnosť organizmu

Určený pre:

športovcov
seniorov
vyťažených jedincov
ľudí pokúšajúcich sa schudnúť a predovšetkým nachádzajúcich sa v redukčnej diéte
obéznych

Dávkovanie : 1 kapsula 2x denne, ráno a večer na lačno

Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce