Laktoferrin unguentum masť

Laktoferrin unguentum masť

28,60 €

Váš obľúbený tovar, od značky Essens - tento produkt obchodujeme za jedinečnú cenu 28,60 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Essens

Diskontný od známeho výrobcu Essens - tento hit môžete zohnať v perfektnej akcii za 28,60 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

LACTOFERRIN UNGUENTUM MASŤ

Prírodná masť

Prírodná masť od firmy Essens neobsahuje žiadne chemické látky a pomáha pri rôznych kožných ochoreniach. Laktoferín je glykoproteín, ktorý sa nachádza sa v materskom mlieku a v oveľa menšom množstve v telesných tekutinách. Je súčasťou vrodenej imunity a prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele, v exokrinných sekrétoch (žľazy s vonkajším vylučovaním) a najviac v krvnej plazme a bielych krvinkách.

Prírodná masť Lactoferrin Unguentum od firmy Essens je navyše obohatená o panenský olivový olej. Panenský olivový olej hydratuje pokožku, vďaka nemu sa masť výborne rozotiera a vstrebáva. Prírodná masť Essens Lactoferrin Unguentum neobsahuje žiadnu vodu a preto sa masť veľmi pomaly rozpúšťa. Ak potrebujete rozpúšťanie urýchliť, tak postihnuté miesto opláchnite pod pitnou tečúcou vodou, vynechajte oči a nos.

Výhody užívania Lactoferrinu od firmy Essens

Essens Lactoferrin sa získava z čerstvého bovinného (kravského) mlieka
Lactoferrin, ktorý sa používa v iných produktoch od iných spoločností je spracovaný zo srvátky – z odpadu, ktorý vzniká pri výrobe mlieka
Laktoferín získavaný zo srvátky dosahuje iba max 20 % kvalitu
Izolácia laktoferínu z mlieka sa vykonáva špeciálnymi technologickými postupmi tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu a aby sa zachovali všetky výnimočné hodnoty Laktoferínu.

Priaznivé účinky Lactoferrinu

Antimikrobiálne účinky, účinne pôsobí proti mikroorganizmom
Antibakteriálne účinky, účinne pôsobí proti baktériám
Antivirálne účinky, účinne pôsobí proti vírusom
Antifungálne účinky, účinne pôsobí proti hubám
Antioxidant – antioxidačný účinok, ochraňuje organizmus pred škodlivými chemickými látkami, ktoré nás denne ohrozujú
Účinne pôsobí proti parazitom
Má protirakovinový účinok a pôsobí proti rakovinotvorným bunkám
Pôsobí pred nebezpečným žiarením
Pôsobí protizápalovo – na zápal kože, svrbenie pokožky

Lactoferin Unguentum aplikujeme keď

Je koža poranená aj na kožné ochorenia na tvári
Ak trpíme oparom, aftami , alebo máme popraskané kútiky úst
Pri začervenanej pokožke v okolí nosa počas nachladnutia, upokojí začervenanú pokožku
Na červené fľaky na koži
Na svrbenie pokožky
Liečba atopického ekzému a psoriázy
Na zápal kože

Obsah balenia: Masť 10 g

Aplikácia: Aplikovať niekoľkokrát denne na postihnuté miesto

Výrobca: Essens

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 30 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Intenzívna masť ESSENS Lactoferrin Unguentum je vyvinutá a vyrábaná pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem EÚ. Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny najvyšších možných kvalít.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce