Larch - Smrekovec opadavý 20 ml - bachove kvapky

Larch - Smrekovec opadavý 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, so známou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento hit môžete získať v neopakovateľnej akcii za 10,50 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s trendy značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt ponúkame pri práve prebiehajúcej akcii za 10,50 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Larch - Smrekovec opadavý (Larix decidua)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Larch je určený pre ľudí, ktorí majú nízke sebavedomie a tak sa zo strachu ani nepokúšajú čokoľvek uskutočniť. Dominuje u nich pocit menejcennosti, hoci majú určité schopnosti. Tie ale popierajú, aby sa vyhli nezdaru a zlyhaniu.

Larch je užitočný i pri chýbajúcej sebadôvere pri skúškach, pracovnom pohovore, vodičských skúškach, atď..(viď tiež Rescue Remedy).

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Larch

– odhodlanie, schopný človek s reálnym pocitom sebadôvery, ktorý sa nebojí nezdaru, či neúspechu. Je si vedomý svojho potenciálu a podniká všetko preto, aby sa mohol vyjadriť. Je energický a pripravený riskovať. Slovo „to nemôžem“ zmizne z ich slovníka. Múdro používajú svoje vlastné kritické schopnosti.

Larch v skratke:

Pomáha zvládnuť: nedostatok sebavedomia, komplexy menejcennosti, pasivita, očakávanie neúspechu, preceňovanie druhých, znižovanie svojich schopností, neustále porovnávanie sa s ostatnými, strach zo zlyhania
Pozitívny TP: sebadôvera, odvaha, spontánnosť, kreativita, prístup k vlastnému tvorivému potenciálu, radosť zo seba, realistické hodnotenie situácií, vytrvalosť, aj keď sa nedarí

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce