Lipo – Succinate Star

Lipo – Succinate Star

33 €

Nie je prečo váhať, kvalitné značky Starlife - tento tovar si môžete zaobstarať v úžasnej akcii za 33 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Najpredávanejšie od top značky Starlife - tento hit môžete zohnať v jedinečnej akcii za 33 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Lipo – Succinate Star

Doplnky výživy

Lipo – Succinate je antioxidant s obsahom kyseliny alfa – lipoovej a vitamínu E. Výživový doplnok, ktorý chráni telo pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Priaznivo ovplyvňuje nervový systém a tiež prispieva k celkovej harmónii organizmu.

Zloženie:

kyselina alfa – lipoová – patrí k významnejším antioxidantom neutralizujúcich prirodzené voľné radikály nachádzajúce sa v organizme, ktoré môžu poškodzovať tkanivá buniek. Je považovaná za univerzálny antioxidant, pretože je rozpustná v tukoch i vode. Kyselina lipoová je účinný predovšetkým proti rastu cukrovky, pri ochorení centrálnej i periférnej nervovej sústavy, ochorení srdca a pečene, šedému a zelenému zákalu a pre posilnenie mentálnej koncentrácie.​ Nápomocná pri liečbe zníženej citlivosti, pocitoch brnenia a iných príznakoch nervových ochorení. Doplnok pri liečbe hepatitídy, poškodenia alkoholom, jedmi či inými chemikáliami. Zohráva úlohu i pri spomalení rastu šedého zákalu. Podporuje imunitný systém a zmierňuje prejavy niektorých ochorení, ako napríklad psoriázu alebo chronický únavový syndróm. Pomáha vitamínom skupiny B premieňať sacharidy, tuky a bielkoviny z potravy na energiu, ktorú si môže telo uložiť a v prípade potreby použiť neskôr. Podieľa sa i na tvorbe energie pre bunku a radí sa medzi koenzýmy.
Taktiež je alfa-lipoová kyselina nápomocná pri regenerácii ďalších antioxidantov a to napr. vitamín C a E. Telo vytvára iba stopové množstvo kyseliny lipoovej a preto je potrebné prijímať ju buď zo stravy, alebo prostredníctvom výživových doplnkov. V strave sa nachádza v špenáte, pivovarných kvasniciach, mäse, pečeni. Je nepostrádateľná pre mozog, srdce, oči, pečeň, tvorbu červených krviniek.
vitamín E – najdôležitejší antioxidant v tele, chráni telo pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom, zlepšuje hojenie rán, má taktiež vplyv na tvorbu pohlavných buniek a teda zvyšuje plodnosť, podporuje činnosť nervového systémuslnečnicový olej
lecitín – patrí tiež medzi antioxidanty, je životne dôležitý pre fungovanie organizmu, je známy i ako „potrava pre mozog“, rozpúšťa tukové bunky a zároveň sa podieľa na ich transporte, nápomocný pri neurologických ochoreniach, napomáha k lepšej mozgovej aktivite.

Lipo – Succinate účinky:

posiľňuje imunitu
podporuje činnosť nervového systému
chráni organizmus pred oxidačným stresom
napomáha pri boji s únavou, či chronickou únavou
zlepšuje využitie kyslíka
pozitívny vplyv pri cukrovke
pomáha pri zelenom a šedom zákale
posiľňuje mentálnu koncentráciu
pomáha pri hojení rán
ochoreniach pečene, obličiek
dôležité pre energetický metabolizmus, napomáha vytvárať energetické zásoby v bunkách
pri všetkých typoch závislostí na návykových látkach (napomáha k detoxikácii organizmu)

Určený pre:

športovcov
vyťažených jedincov
ľudí nachádzajúcich sa v psychickom vypätí a strese
diabetikov
ľudí trpiacimi nervovými poruchami
ľudí trpiacich na šedý či zelený zákal
ľudí s ochoreniami pečene a obličiek
konzumentov alkoholu
fajčiarov

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne

Upozornenie: Doplnok stravy. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce