Liquid ChloropHeal (tekutý chlorofyl)

Liquid ChloropHeal (tekutý chlorofyl), 120ml

29,95 €

Dnes sme vybrali: od producenta AlkalineCare - tento artikel neprepásnite v neopakovateľnej akcii za 29,95 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AlkalineCare

No a toto chcete: od popredného výrobcu AlkalineCare - tento artikel je v túto chvíľu za jedinečnú cenu 29,95 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Liquid ChloropHeal

Tekutý chlorofyl, kvapky 120ml

Chlorofyl býva často označovaný ako krv zelených rastlín. Nie je preto ničím zvláštnym, že je výbornou zložkou pre stavbu ľudskej krvi. Bunka chlorofylu a bunka hemu, ktorý tvorí centrálne zložku krvi obsiahnutú v hemoglobíne, sú v zásade identické vo svojej konštrukcii. Rozdiel spočíva v tom, že v centre častice hemu sa nachádza železo a v centre častice chlorofylu sa nachádza horčík. Táto takmer identická štruktúra robí, že chlorofyl je veľkým stavebníkom pre krvi.

Výskumy Dr. Younga ukazujú, že konzumácia chlorofylu pochádzajúceho zo zelenej zeleniny zvyšuje množstvo červených krviniek a rovnako tak zlepšuje ich kvalitu. Možno to vidieť v priebehu klinického testu CBC : zvyšuje sa množstvo červených krviniek a hemoglobínu. To znamená, že tekutý chlorofyl je jedným z najúčinnejších spôsobov pre účinnú krvotvorbu .

Zloženie a uživanie Liquid ChloropHeal

Zložka: výťažok z lucernySpôsob užívania: Premiešajte 10 -15 kvapiek denne s vodou alebo so zelenými nápojmi Young Phorever.Skladujte v suchom a chladnom mieste .Objem: 120 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce