Long Life - resveratrol - 30 kapsúl

Long Life - resveratrol - 30 kapsúl

25,80 €

Hit z katalógu: čo berieme od značky Dr.Egrt - tento produkt máte za pár kliknutí za perfektnú cenu 25,80 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dr.Egrt

Hit poslednej doby, od populárneho výrobcu Dr.Egrt - tento artikel pořizujte s extra zľavou za 25,80 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Long Life - resveratrol - 30 kapsúl

Doplnky výživy

Francúzsky paradox dlhovekosti - dlhý a spokojný život

Podporuje dlhovekosť.
Podporuje čulosť a sviežosť vo vyššom veku.
Pomáha pri nadváhe

ČO JE FRANCÚZSKY PARADOX?

Francúzskym paradoxom označujeme skutočnosť, že ľudia žijúci vo Francúzsku trpia relatívne nízkym výskytom akútnych srdcových príhod, navzdory ich jedálničku bohatému na nasýtené tuky. Primárnym faktorom tohto trendu je vysoká spotreba vína vo Francúzku. Šupky a jadierka červeného hrozna obsahujú látku resveratrol, ktorá podľa vedeckých štúdií pozitívne pôsobí na ľudský organizmus.Resveratrol je látka, ktorá sa nachádza v šupkách a jadierkach červeného hrozna ovplyvňuje metabolizmus lipidpov a inhibuje zrážanie krvných doštičiek, pozitívne pôsobí v boji proti rakovine, srdcovým chorobám, proti degeneratívnemu nervovému ochoreniu a ďalším.

Ako resveratrol funguje?

Resveratrol je aktivátor sirtuinov. Sirtuiny sú tvorené skupinou siedmych enzýmov (SIRT-1,2-7), ktoré majú potenciál chrániť pred ochorením spojeným so stanutím, tzv.starnutie. Má výrazné antioxidačné a antibakteriálne pôsobenie a dokázateľne mobilizuje sirtuiny, látky, ktoré chránia dedičné informácie pred poškodením. Práve poškodenie DNA stojí v pozadí mnohých príznakov starnutia.

LONG LIFE POMÁHA OSOBÁM:

s rizikom kardiovaskulárneho ochorenia
s rizikom nádorového ochorenia
s rizikom zápalových ochorení
so zvýšeným krvným tlakom
Parkinsonova choroba
Alzheimerova choroba
metabolické ochorenie ( napr. diabetes typu 2)
s nadváhou

Obsah: 30 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce