Lycoforscaps 60 kapsúl - lykopén

Lycoforscaps 60 kapsúl - lykopén

31,50 €

Limitovaná edícia produktu od FINCLUB - tento produkt posielame za skvelú cenu 31,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Veľmi obľúbený produkt od firmy FINCLUB - tento tovar zakúpite v sezónne zľave za 31,50 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Lykopén - antioxidant získaný z paradajok

Výživový doplnok

Lycoforscaps obsahuje látku lykopén - objav poslednej doby, ktorý sa získava zo špeciálne a iba pre tento účel vyšľachtenej odrody paradajok HLLS. Zo štúdií vyplýva, že lykopén ako mimoriadne silný antioxidant predchádza vzniku rakoviny prostaty, pľúc, prsníkov, kože, žalúdka a zabraňuje prenosu rakovinových buniek z jedného orgánu na druhý. Preto sa odporúča hlavne ľuďom s dedičnou dispozíciou k rakovine. Je vhodný na dlhodobé užívanie a nespôsobuje vznik alergických reakcií, ktoré môžu vzniknúť pri nadmernej konzumácii paradajok.

Kedy Lycoforce pomáha:

znižuje riziko vzniku nádorov, najmä prostaty, pľúc, prsníkov, kože a žalúdka
svojim pôsobením obmedzuje šírenie metastáz a prenos rakovinových buniek
je bohatým zdrojom draslíka, ktorý je nevyhnutný pre dobrú činnosť srdca
pomáha znížiť vysoký krvný tlak
chráni kožu pred UV žiarením
obmedzuje škodlivé účinky konzumácie alkoholu, kávy, tabaku

Nestačí jesť viac paradajok?

Látka lykopén (prírodný karotenoid, veľmi silný antioxidant, 10-krát účinnejší ako vitamín E a 2-krát silnejší ako beta-karotén) sa získava z paradajok. To ale neznamená, že jeho dostatočné množstvo dodáme nášmu telu iba zvýšenou konzumáciou paradajok. Organizmus totiž dokáže lykopén oveľa lepšie vstrebávať práve v upravenej a spracovanej forme, ako vo forme pôvodnej, teda surovej. Naviac sa pre výrobu preparátu Lycoforscaps používa špeciálne šľachtená odroda paradajok, ktorá obsahuje mnohonásobne viac lykopénu ako konzumné, bežne dostupné plody.Obsah 1 kapsuly: 5 mg lykopénuDávkovanie: 1 kapsula 2 x denne pred jedlom, nepodávať večer. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.Balenie: 60 kapsúlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce