Magnefit - horčík a riboflavín

Magnefit - horčík a riboflavín

12,10 €

Poctivý výrobok, so známou značkou Provitex - tento artikel musíte mať s neuveriteľnou zľavou za 12,10 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Provitex

Akostný s trendy značkou Provitex - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 12,10 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Magnefit

Nervový systém a svaly

Pri aktívnej svalovej činnosti treba neustále dodržiavať správne zásady celkovej životosprávy. Dôležitou minerálnou látkou pre podporu svalov a nervového systému je magnézium.

Magnézium

V moderných vitamínových komplexoch prispieva k zvýšenej fyzickej kondícii pri dodržiavaní správnych stravovacích návykov. Významnú funkciu magnézia v ľudskom tele dokazuje aj viac než 300 metabolických procesov, na ktorých sa nevyhnutne podieľa.

Magnézium ovplyvňuje činnosť srdca, vyživuje nervové bunky a pomáha predchádzať zvýšenému riziku srdcového infarktu. Uplatňuje sa pri liečbe rôznych neurologických a psychických porúch. Svojimi účinnými zložkami dokáže liečiť sklony k depresii, migrénozné záchvaty a stavy úzkosti. Má priaznivé účinky pri liečbe zvýšenej nervovo-svalovej dráždivosti. Považuje sa za významný antacidum. Znižuje podiel žalúdočnej kyseliny. Je vhodnou doplnkovou prevenciou pri ťažkostiach s trávením.

Pri hypomagnezémii, teda nedostatku magnézia v tele, sa môžu prejaviť poruchy spojené s vysokým krvným tlakom, cukrovkou alebo srdcovou slabosťou. Deficit horčíka zvyšuje náchylnosť organizmu na infekcie močových ciest. Môže sa prejaviť zmätenosťou, depresiou, problémami s koncentráciou a nespavosťou. Často dochádza aj k akútnym infarktom. Treba zvažovať aj konzumáciu sladkostí, alkoholu a rôznych mliečnych výrobkov. V kombinácii so zdrojmi vitamínu D dochádza k zvýšenému vylučovaniu horčíka z tela.

Vitamín B2

Vitamínové doplnky s obsahom riboflavínu (vitamín B2) podporujú správne fungovanie nervového systému. Riboflavín je bohatou zásobárňou energie a účinne podporuje syntézu ATP.

Riboflavín:

Je významným zo skupiny vitamínov B.
Má výrazné žlté sfarbenie.
Je účinným antioxidantom
Vyživuje kostrové svalstvo
Znižuje svalovú horúčku
podporuje regeneráciu svalov pri intenzívnej športovej činnosti
Priaznivo vplýva na tvorbu červených krviniek
Je významnou doplnkovou terapiou pri migrénach
Posilňuje zrak a je prevenciou šedého zákalu

Z prírodných zdrojov je jeho najväčšie zastúpenie v pivovarských kvasniciach, v mlieku, vajíčkach, listovej zelenine, v sóji a v celozrnných výrobkoch.

Kyselina jablčná

Pre intenzívnejšie energetické zásobovanie organizmu sa vo výživných doplnkoch k strave nachádzajú aj účinné zložky kyseliny jablčnej.
Kyselina jablčná a jej účinky na ľudský organizmus:
Pomáha pri znižovaní krvného tlaku a hladín cukru v krvi
Podporuje spevnenie a vyživovanie kostí
Znižuje riziko osteoporózy
Podporuje zdravé trávenie
Je významnou zložkou pri redukčných diétach
Zlepšuje koncentráciu a pamäť
Pôsobí ako antibiotikum

Dávkovanie:

3x1 kapsula denne pred jedlom

Balenie: 60 kapsul

Zloženie:

Účinná látka
v 1 tablete
ODD

D,L - kyselina jablčná
250 mg
n.u.

Horčík
94 mg
25,06%

Riboflavín - vitamín B
1 mg
71,40%

ODD: odporúčaná denná dávka

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce