MaxPotens (X-Potens)

MaxPotens (X-Potens), 60 tabliet

45 €

Nie je prečo váhať, originálne od labelu FINCLUB - tento artikel neprepásnite výhodne za 45 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Jasný hit, pochádzajúce od značky FINCLUB - tento artikel je v túto chvíľu s unikátnou zľavou za 45 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

X - Potens (Max Potens)

Afrodiziakum - na potenciu

Zvyšuje sexuálny apetít a navracia chuť do života

Kotvičník je bylina, ktorá sa vyskytuje vo veľkom množstve v Japonsku, Číne, Indonézii a Indii. Obsahuje množstvo pozitívne pôsobiacich látok, napr. fytosteroly, sapogeníny, alkaloidy, bioflavonoidy, glykosidy, živicu, steroidy. A práve vďaka ich špeciálnym účinkom bola táto bylina už v minulosti mnohými národmi využívaná na mnohé účely - indiáni zbierali túto bylinu kvôli diuretickým a protizápalovým účinkom, Číňania po nej siahali pri ochoreniach pečene, obličiek, srdca a ciev, populárna bola aj ako pomocník pri liečbe neplodnosti či strate potencie. Práve posledný spomínaný aspekt spôsobil, že sa o tejto byline hovorí čoraz častejšie - v súvislosti so zvýšením hladiny testosterónu u mužov a hladiny estrogénu u žien. Spomínané účinky boli potvrdené aj vedeckými štúdiami - testy u mužov vo veku od 28 do 45 rokov po užívaní dokázali zvýšenie libida a zvýšenia hladiny testosterónu až o 30 %.

Testosterón a kríza stredného veku U mužov sa nedostatok testosterónu v strednom veku prejavuje napr. priberaním na váhe, ochabnutím sexuálneho záujmu, stratou mladíckeho vzhľadu a vitality. Mení sa aj správanie - dostavuje sa mrzutosť, podráždenosť a niekedy aj depresie.

Komu je určený prípravok X-potens?

Fytosteroly obsiahnuté v rastline u mužov stimulujú tvorbu testosterónu, u žien zase tvorbu estrogénu. U oboch pohlaví pomáhajú zvýšiť sexuálny apetít a prispievajú k zmierneniu negatívnych prejavov andropauzy a menopauzy.

prirodzeným spôsobom obnoví váš sexuálny výkon
funguje pre vás aj pre vášho partnera
zvýši frekvenciu sexuálnych stykov pre mužov
zvýši možnosť dosiahnutia orgazmu u žien
zosilní sexuálnu túžbu a sexuálny výkon
zvýši intenzitu orgazmu
prekoná sexuálnu dysfunkciu prirodzeným spôsobom
obľúbený mužmi aj ženami po celom svete. Vhodný aj pre tých, ktorí chcú zvýšiť subjektívne potešenie zo sexu a zažiť skvelý sexuálny pôžitok.
Mnoho atlétov a kulturistov používa prípravok, pretože podstatne zvyšuje silu svalov a fyzickú vytrvalosť.

Kotvičník (PRÍRODNÁ VIAGRA)

- priaznivo pôsobí na zlepšenie erekcie a na problémy s predčasnou ejakuláciou. Doporučuje sa taktiež pri problémoch s prostatou, alebo pri mužskej neplodnosti, kedy podporuje tvorbu spermií.Obsah v jednej tablete: 500mg extraktu Kotvičníka zemnéhoDávkovanie: prvý mesiac 1 tableta 2x denne, potom 1 tableta 1x denne. Neodporučuje sa tehotným a kojacim ženám a adolescentom.Balenie: 60 tabliet Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce