Metasyn - koenzým Q10 ALA fusion

Metasyn - koenzým Q10 ALA fusion

33,25 €

Dnes sme vybrali: od firmy Aone Nutrition - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 33,25 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

Dnes sme vybrali: od kvalitného výrobcu Aone Nutrition - tento produkt doručujeme za vynikajúcu cenu 33,25 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?

METASYN nový design Q10 fusion

Nové balenie metasynu, v 60 kapsuliach rovnaký obsah výživných látok ako v starom 120 kaps balení

Na podporu dlhodobej straty nadváhy, lepšej látkovej výmeny a silných detoxikačných účinkov sa využíva nanomicelárna forma koenzýmu Q10 v moderných výživových formulách pre športovcov. Koenzým Q10 sa nachádza vo všetkých bunkách v ľudskom tele. Je uložený predovšetkým v bunkových mitochondriách. Je dôležitým zdrojom energie pre ľudské bunky. V mitochondriách sa produkuje významný adenozíntrifosfát (ATP). Podporuje biochemické procesy spojené s tvorbou proteínov, peptidov a s výživou pre svaly.

Koenzým Q10

Jeden z hlavných prínosov koenzýmu Q10 spočíva v jeho silných antioxidačných účinkoch. Zabraňuje tvorbe voľných radikálov, toxínov a poškodzovaniu mitochondrií. Koenzým Q10 priaznivo vplýva na zdravý kardiovaskulárny systém. Posilňuje steny srdcových buniek, chráni srdce pred infarktom myokardu a zlepšuje jeho celkové fungovanie a fyzickú výkonnosť.

Priaznivé účinky koenzýmu Q10 na ľudský organizmus:

Udržiava optimálnu hladinu bielych krviniek, a tak zvyšuje celkovú obranyschopnosť tela
Ochraňuje cievy pred aterosklerózou
Je vhodným výživným doplnkom pre mužov na podporu zvyšovania pohyblivosti spermií
Má pozitívne účinky pri liečbe alergických ochorení, akými je napríklad peľová nádcha
Priaznivo vplýva na nervový systém
Je častou prísadou v kozmetických prípravkoch pre ženy. Má silný anti-aginig efekt

Koenzým Q10 omladzuje pleť, zlepšuje jej celkovú elasticitu a zabraňuje tvorbe vráskov. Je teda aj účinným vitamínom krásy. Najčastejšie sa pridáva do produktov pleťovej kozmetiky na spomalenie procesu starnutia a pre lepšie regeneračné účinky.

Kyselina alfa lipoová

Koenzým Q10 v kombinácii s kyselinou alfa-lipoovou účinnejšie eliminuje tukové tkanivo a je významným vitamínom pri redukčných diétach. Kyselina alfa-lipoová patrí k silným antioxidantom. Ako významný spaľovač tukov sa bežne využíva v kulturistike a pri cielenom budovaní svalového objemu. Nesie aj prívlastok zázračný doplnok výživy práve z hľadiska širokého uplatnenia v medicíne a liečiteľstve.

Má silné antioxidačné účinky. Je účinná vo vodnom aj tukovom prostredí. Je efektívnym prostriedkom na ochranu bunkových stien zložených z lipidov. Zároveň dokáže ochrániť ja vnútorné vodné prostredie v bunkách. Svojimi antioxidačnými účinkami prevyšuje schopnosť vitamínov C a E. Priaznivo vplýva na obnovu koenzýnu Q10 a glutatiónu ako silného vnútrobunkového antioxidantu. Považuje sa za jeden z najlepších mitochondriálnych enzymatických kofaktorov.

Kyselina alfa-lipoová a jej význam pre ľudské zdravie a celkovú imunitu tela:

Obmedzuje rakovinové bujnenie a zápalové procesy
Má regeneračné a upokojujúce účinky na nervový systém
Detoxikuje telo od toxických liekov a ťažkých kovov
Podporuje filtračnú schopnosť obličiek
Jej priaznivé účinky sa využívajú pri ochoreniach pečene a pri cukrovke
Ochraňuje bunky pred starnutím
Využíva sa aj pri liečbe autizmu
Ako výživový doplnok sa odporúča užiť pred hlavným jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody
Priaznivo vplýva na riešenie metabolického syndrómu

Dávkovanie:

1 až 2 kapsule pred hlavným jedlom - zapiť vodou

Balenie: 60 kapsúl - 39 g

Zloženie:

emulgátor Polysorbát 80, alfa-lipoová kyselina, koenzým Q10, Triglyceridy so stredným reťazcom, želatína (kapsula), zvlhčovadlo: sorbitol a glycerín, voda.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce