Micelárna voda COLWAY

Micelárna voda COLWAY

17 €

Príjemné pocity nadväzujúci od kvalitného výrobcu Colway International - tento artikel je v tento okamih v neopakovateľnej akcii za 17 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Colway International

Exkluzívny od popredného výrobcu Colway International - tento produkt máte za pár kliknutí extra výhodne za 17 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Micelárna voda Colway

Pleťová voda

Každodenné a účinné čistenie tváre je úplne zásadným krokom, ak má pleť vyzerať krásne. Tento praktický kozmetický prostriedok odstraňuje nečistoty a make-up a využíva pri tom pozitívnych účinkov micel. Nepoškodzuje hydrolipidovú vrstvu pokožky, vďaka čomu ho dobre znáša aj citlivá pleť. Kyselina hyalurónová prispieva k zlepšeniu hydratácie, pružnosti a spevnenie pleti. Posilnenie ochranného ekosystému pleti umožňujú xylitol a laktikol, majúce tiež antibakteriálne účinky. Ak použijete našu micelárny vodu, získa vaša pokožka svoju niekdajšiu sviežosť a bude výborne pripravená na ďalšiu starostlivosť.

AKTÍVNE LÁTKY

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Kyselina hyalurónová

sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme, a síce v koži a jej hlbších vrstvách. V našich kozmetických prípravkoch napomáha táto látka najmä zlepšenie hydratácie, spevnenie a spružnenie pleti. Mimo to pôsobí antisepticky, chráni pred škodlivými voľnými radikálmi, UV žiarením a urýchľuje syntézu kolagénu.

Xylitol a laktikol

regenerujú a udržujú rovnováhu ekosystému pleti, podporujúc pri tom množenie sa baktérií pre pleť blahodárnych a likvidujú baktérie škodlivé. Zostava týchto dvoch zložiek pomáha odstraňovať kožné problémy pri narušení mikrobiologickej rovnováhy.

SPÔSOB POUŽITIA

Naneste micelárny vodou na bavlnený tampón a odstráňte z pleti nečistoty. Opakujte tak dlho, kým nebude tampón bez nečistôt.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce