Migraine stop - na bolesť hlavy

Migraine stop - na bolesť hlavy

17,95 €

Perfektný čo berieme od značky Good Nature - tento artikel je v túto chvíľu za úžasnú cenu 17,95 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

No a toto chcete: od producenta Good Nature - tento tovar zakúpite s unikátnou zľavou za 17,95 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Urobte si radosť.

Migraine stop - migréna

Bolesť hlavy

Produkt obsahujúci účinné rastlinné zložky, ktoré prinesú úľavu pri migréne. Migréna je silná bolesť hlavy, ktorá je častokrát sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním a citlivosťou na svetlo. Migréna zvyčajne trvá od 4 hodín do 3 dní, niekedy aj dlhšie. Ani dnes nie sú známe presné príčiny migrénových bolestí hlavy. Zdá sa, že migréna súvisí so zmenami v mozgu, rovnako tak s génmi, ktoré sa vyskytujú v rodinách. Spúšťačmi môžu byť únava, jasné alebo ostré svetlo, zmeny počasia a môžu ju vyvolať rôzne potraviny. Migréna sa začína, keď hyperaktívne nervové bunky vysielajú signály aktivujúce trigeminálny nerv. Jeho aktivácia spôsobuje uvoľňovanie chemikálií, ako sú sérotonín a peptid kalcitonín. To následne spôsobí zväčšenie krvných ciev v mozgovom obložení, zároveň sa uvoľnia neurotransmitery, ktoré spôsobia zápal a bolesť hlavy.

Produkt Migraine stop bol vyvinutý v spolupráci s odborníkmi 1. lekárskej fakulty Karlovej univerzity v Prahe a s odborníkmi z Biotechnologického a biomedicínskeho centra Akadémie vied Biocev. Migraine stop sa od ostatných doplnkov líši tým, že miera vstrebateľnosti rastlinných extraktov, ktoré sa v ňom nachádzajú, je až 300-krát vyššia ako pri iných prípravkoch. Tablety uvoľňujú aktívne látky priamo cez sliznicu ústnej dutiny a preto nie sú ničené prechodom cez tráviaci trakt, čo zaručuje maximálnu vstrebateľnosť látok rimbaby obyčajnej a šišiaka bajkalského.

Účinné zložky:

Rimbaba obyčajná (Pyrethrum parthenium L.):

na liečebné účely sa používajú kvety, prípadne vňať. Má prenikavú vôňu a je podobná harmančeku. Je vynikajúca a osvedčená najmä na eliminovanie rôznych druhov bolesti, aj bolesť hlavy. Používa sa v ľudovej medicíne predovšetkým na odstránenie bolesti hlavy spojených s migrénou.

Šišak bajkalský

je tradičnou bylinou čínskej medicíny a napriek jeho širokospektrálnemu využitiu šišiak predovšetkým tlmí bolesť, rovnako tak bolesť hlavy. Na farmaceutické účely sa spracovávajú korene z trojročných rastlín.

L-theanín

je aminokyselina, ktorú ľudské telo neprodukuje. Obsahujú ju zelený čaj, čierny čaj a niektoré druhy húb. L-theanín môže ovplyvniť hladiny určitých chemických látok v mozgu – napríklad sérotonín a dopamín, látky, ktoré ovplyvňujú náladu, spánok, emócie a pomáhajú sa vyrovnávať so stresom. Zmena v rovnováhe týchto chemických látok môže ovplyvniť náladu alebo dokonca úroveň stresu.

Vitamíny B1, B6

– vitamín B1, známy ako tiamín, udržiava zdravý nervový systém,- vitamín B6, známy ako pyridoxín je veľmi dôležitý pre správne fungovanie mozgu, jeho nedostatok ovplyvňuje mozgové funkcie a vedie k záchvatom a kŕčom.

Faktory spúšťajúce migrénu:

stres
potraviny – napríklad zrelý syr, alkohol
prídavné látky - dusičnany; kofeín
zmeny počasia
únava
zmeny v spánku

Balenie:60 tabliet (rozpustné v ústach - cmúľacie tablety)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce