Mimulus - Čarodejka škvrnitá 20 ml - bachove kvapky

Mimulus - Čarodejka škvrnitá 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Váš obľúbený tovar, od výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel odporúčame s neuveriteľnou zľavou za 10,50 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Obľúbený produkt od spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt ponúkame pri práve prebiehajúcej akcii za 10,50 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Mimulus - Čarodejka škvrnitá (Mimulus guttatus)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Mimulus pomáha ľuďom, ktorí trpia konkrétnymi strachmi a fóbiami. Môžu to byť strachy z ochorenia, smrti, nehôd, bolesti, tmy, zimy, chudoby, z iných ľudí, určitých zvierat (pr. Pavúkov), z rozprávania na verejnosti, straty priateľov alebo pracovného miesta, návštevy zubára a i. Mimulus je vhodný pre ľudí, ktorých strachy sú v podstate konkrétne. Môžu byť umelecky alebo iným spôsobom nadaní, ale sú hanbliví a uzavretí do seba, v prítomnosti iných ľudí môžu byť mĺkvi. Medzi ich problémy môže patriť koktanie, červenanie, nervózny smiech a i.

Mimulus môže pomáhať hanblivým, plachým a citlivým deťom, ktoré sa boja napríklad tmy alebo zvierat (viď ďalej Larch).

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Mimulus

– človek je natoľko statočný, že skúškam a potiažam čelí s humorom a dôverou. Človek sa dokáže obhájiť a mať vlastné emócie pod kontrolou, takže si môže užívať život bez strachu.

Mimulus v skratke:

Pomáha zvládnuť: konkrétne strachy (z pavúkov, smrti, šoférovania, straty partnera, skúšok..), plachosť, hanblivosť, prílišnú citlivosť, nadmernú opatrnosť, fóbie
Pozitívny TP: odvaha, osobná statočnosť, sebaistota, vnútorná sila, dôvera vo svoje plány, vnútorný kľud, akceptovanie a využitie svojej senzitivity

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce