Mineraltabs

Mineraltabs, 110 tabliet - minerály

14 €

Neodoláte: od producenta FINCLUB - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 14 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Prestížny originálne od labelu FINCLUB - tento hit získate v neopakovateľnej akcii za 14 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Mineraltabs

Minerály - výživový doplnok

Mineraltabs - Zdroj mierálov a stopových prvkov pre celú rodinu

Mineraltabs obsahuje celú škálu minerálnych látok a stopových prvkov. Vyskytujú sa tu v aktívnej forme - viazané v organických zlúčeninách, ktoré naše telo dokáže rozkladať a pretvárať. Je to vynikajúci antioxidant, ktorý zaisťuje správnu funkciu mnohých enzýmov, nevyhnutných pre biochemické pochody v tele. Takto prispieva k "bezporuchovému chodu" nášho organizmu a človek sa pri jeho užívaní cíti celkovo lepšie. Je to vhodný doplnok dennej stravy pre celú rodinu.

V lete, keď sa potíme, strácame veľké množstvo minerálov a v organizme sa narúša iónová rovnováha. Potíme sa nielen pri fyzickej záťaži, ale aj v pokoji a ani si neuvedomujeme, o koľko tekutín, minerálov a stopových prvkov prichádzame. Následne sme prekvapení, že sme na druhý deň unavení a malátni. Pritom stačí málo. V Mineraltabse nájdeme celé spektrum prvkov, ktoré pomáhajú obnoviť iónovú rovnováhu a načerpať silu pre ďalšie aktivity.

Kedy Mineraltabs pomáha:

je vhodný pri nedostatočnom prívode minerálov a stopových prvkov
pomáha pri zvýšených fyzických a psychických nárokoch
osvedčil sa pri stabilizácii cukru u diabetikov
prevencia diabetickej retinopatie (vzniku slepoty)
chráni pred poškodením sietnice a cukrovkou

Obsah v 1 tablete: 130 mg vápnika; 100 mg fosforu; 45 mg horčíka; 30 mg vitamínu C; 8 mg kremíka; 2,5 mg železa; 0,25mg medi;0,4mg mangánu;10µg selénu; 6,5 µg chrómu.Dávkovanie: dospelí 2 tablety denne po záťaži, deti od 3 rokov 1 tabletu denne. Psychicky chorým sa odporúča 1 tableta denne. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Shválené Antidopingovým výborom SR. Vhodný aj pre športovcov.

Balenie: 110 tabliet Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce