Multíci KLAS - vitamíny pre deti

Multíci KLAS - vitamíny pre deti

11,32 €

Kvalitný kvalitné značky KLAS - tento tovar si môžete zaobstarať za takmer veľkoobchodnú cenu 11,32 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Poctivý výrobok, od populárneho výrobcu KLAS - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 11,32 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Multíci KLAS - vitamíny pre deti

Výživové doplnky

Doplnky výživy v tvare zvieratiek zaujmú najmä deti. Sú cmúľacie a majú vynikajúcu chuť lesných plodov. Multíci sú zdrojom širokého spektra vitamínov a minerálov.

Obsahujú:

vitamín C,
vitamín A,
vitamín B1,
vitamín B2,
vitamín B6,
vitamín B9,
vitamín B12,
vitamín D3,
vápnik,
horčík
zinok

Vitamín C

je už roky považovaný za zásadný vitamín pre výživu každého človeka. Je silným antioxidantom – ochraňuje bunky a výrazne obmedzuje ich poškodenie voľnými radikálmi. Pravidelný príjem vitamínu C zvyšuje hladinu antioxidantov v krvi až o 30 %, čo pomáha telu zvyšovať prirodzenú obranu v boji proti zápalom. Vitamín C zásadne posilňuje imunitný systém. Je nevyhnutný na stimuláciu imunitného systému – posilňuje ho a chráni pred prechladnutím a chrípkou. Chráni imunitný systém, znižuje závažnosť alergických reakcií a pomáha v boji proti infekciám.

Vitamín A

vitamín A sa podieľa na tvorbe T-buniek, ktoré zneškodňujú bunky infikované nebezpečnými zárodkami, rovnako tak zneškodňuje rakovinové bunky. Vitamín A zaručuje správne fungovanie čriev, bojuje proti hnačke. Podporuje zdravie očí.

Vitamín B1

– tiamín si ľudský organizmus nedokáže vyrobiť sám, preto je nevyhnutnou súčasťou potravy. Je považovaný za jeden zo základných vitamínov skupiny B. Koncentruje sa v kostrových svaloch, nachádza sa aj v mozgu, pečeni, v obličkách a srdci. Potrebuje ho takmer každá bunka, ktorá premieňa jedlo na energiu a zabezpečuje tok elektrolytov do a z buniek nervov a svalov. Vitamín B1 je veľmi dôležitý pre nervový systém a tvorbu červených krviniek, rovnako zabezpečuje správne fungovanie mozgu. Jeho nedostatok spôsobuje zápchu.

Vitamín B2

– tento vitamín sa z tela vyplavuje, preto je veľmi potrebné ho pravidelne dopĺňať. Najlepším spôsobom, ako získať tento vitamín, je konzumácia potravín bohatých na riboflavín. Vitamín B2 je potrebný pre rast, odbúrava z tela uhľohydráty. Je dôležitý pre zdravie očí, pomáha pri migréne.

Vitamín B6

– hrá kľúčovú úlohu pri vývoji a fungovaní mozgu a nervového systému. Vitamín B6 sa podieľa na tvorbe hemoglobínu. V tele pomáha vytvárať sérotonín, ktorý vplýva na náladu a norepinefrín, ktorý telu pomáha odbúravať stres. Vitamín B6 tiež pomáha telu vyrábať melatonín, ktorý reguluje vnútorné hodiny a spánok.

Vitamín B9

– kyselina listová je rozhodujúca pre správne fungovanie mozgu a hrá veľmi dôležitú úlohu pri emocionálnom a duševnom zdraví.

Vitamín B12

– je pre telo nevyhnutný vitamín. Užíva sa proti strate pamäti, pomáha predchádzať Alzheimerovej chorobe, spomaľuje starnutie, zlepšuje náladu a koncentráciu.

Vitamín D3

– pomáha telu vstrebávať vápnik a fosfor, vitamín D3 je dôležitý pre budovanie a udržiavanie silných a zdravých kostí.

Dávkovanie:

Je určené pre deti od 3 rokov
Deti od 3-6 rokov užívať 1 tabletu denne
Deti nad 6 rokov užívať 2 tablety denne

Balenie: 60 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce