MUŇA & WIRA čaj - infusión bronchial

MUŇA & WIRA čaj - infusión bronchial

3,90 €

V akcii je práve teraz od top výrobcu Good Nature - tento artikel nakupujte s VIP zľavou pre každého za 3,90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Prvotriedný od obľúbeného výrobcu Good Nature - tento hit môžete získať za jedinečnú cenu 3,90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Muňa a Wira čaj, infusión bronchial

Výživové doplnky

Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB, ktorá vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovšetkým na horné dýchacie cesty.

Doplnok stravy zo zmesi juhoamerických horských bylín Minthostachys setosa, Muňa z čeľade hluchavkovitých (Lamiáceae) a Gnaphalium graveolens (Paplesnivček voňavý) z čeľade hviezdicovitých (Asteráceae). U natívnych indiánskych kmeňov sa používa predovšetkým pri celkovej očiste organizmu a na podporu zdravia, hlavne dýchacích funkcií pri sychravom a chladnom počasí. Ďalej pri ťažkostiach horných dýchacích ciest (kašeľ) a na žalúdočné bolesti.Bylina Gnaphalium graveolens bola klasifikovaná v herbári Centra de Medicina Andina, San Jeronimo, Cusco, Peru v roku 1981 pod číslom 427.

Zloženie: zmes bylín Gnaphallium graveolens Mol. a Minstostachys setosa Epling.

Benefity Muňa & wira:

protizápalový vplyv
expektoračný vplyv
pomáha tlmiť kašeľ
antihistaminový vplyv
pomáha rozširovať bronchy (priedušky)
pomáha znižovať opuchy dýchacích ciest
antipyretický vplyv
protiinfekčný vplyv

Indikácie a použitie - Muňa & wira pomáha ľahšie zvládať:

zápaly a infekcie dýchacích ciest
astma
alergické stavy
chronický zápal priedušiek
bolesti brucha a poruchy trávenia
zápcha
kolika a nadúvanie.

Užívanie a dávkovanie:

1 - 2 polievkové lyžice 600 ml vody, pripraviť nálev a popíjať cez deň 2 x 300ml. Deti od 3 rokov 2 x 100 ml denne.

Kontraindikácie: tehotenstvo, alergia na účinné látky (polyiny).

Špeciálne upozornenie: zmes je určená hlavne ako podpora pre očistu dýchacieho systému, pri akútnych, chronických, a horúčkovitých ochoreniach dýchacích ciest. Možné podávať aj preventívne.

Balenie: 50 g sušenej mletej zmesi bylín.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce