Mustard - Horčica poľná 20 ml - bachove kvapky

Mustard - Horčica poľná 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Unikátny čo nám dodáva A. Nelson&Co.Ltd - tento hit môžete zohnať v bombastické akcii za 10,50 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Limitovaná edícia produktu obľúbenej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel je v tento okamih po zľave za 10,50 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Mustard - Horčica poľná (Sinapis arvensis)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Mustard pomáha pri depresii a stavoch hlbokého smútku, ktoré sa objavia z nenazdania a bez akéhokoľvek dôvodu a rovnako neočakávane sa i vytratia. Tento pocit zádumčivosti sa môže navonok prejaviť v celku závažne. Objaví sa ako studená tmavá hmla, ktorá všetko zahalí, udusí a zničí normálnu radosť. Zádumčivosť a melanchólia ovládnu celú osobnosť a duševný život človeka a nie sa ho striasť.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Mustard

– znovu sa rozvinie životná radosť, znovu sa objavia pocity vnútornej stability a pokoja, ktoré sa nedajú len tak ľahko zničiť.

Mustard v skratke:

Pomáha zvládnuť: hlbokú melanchóliu bez zjavnej príčiny, depresiu, zúfalstvo, otupenosť, nechutenstvo, nedostatok síl k ďalšiemu životu, depresie v puberte, krízu stredného veku, sklony k samovražde
Pozitívny TP: schopnosť vydržať a uniesť zúfalstvo, životná sila, útecha, úľava, spoznanie svojej šance na duchovný rast, humor a ľahkosť

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce