Nativný kolagén GOLD

Nativný kolagén GOLD

62 €

Jedinečná ponuka, čo berieme od značky Colway International - tento tovar si môžete nechať poslať za perfektnú cenu 62 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 
Do obchodu

Popis

Colway International

Unikátny originálne od labelu Colway International - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 62 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Natívný kolagén

Prírodná kozmetika

Natívne kolagény sú produkty novej generácie a metóda ich prípravy - extrakcia kolagénu priamo z rybej kože v molekulárnej fáze jeho vývoja - patrí k jedinečným objavom poľskej vedy. Znamená to revolúciu v oblasti kozmetických prípravkov, pretože tie ešte nikdy predtým nevyužívali biologicky aktívnej forme kolagénu, prírodných peptidov tvoriacich kolagénové skrutkovice, ktoré doteraz fungovali v natívnej forme iba v živých organizmoch. Poľskej molekulárnej kolagény boli už skôr kozmetickou senzáciou, ale iba v strednej Európe, pretože už v teplote 28⁰C podliehali denaturáciu.

Natívny kolagén Gold

Natívny kolagén Gold predstavuje zmes čistého kolagénu obohatenú o antibakteriálne, protizápalové, protimikrobové, protiplesňové a regeneračné látky.

Natívny kolagén Gold, druhý z rady kolagénov odolných proti vyšším teplotám, je kozmetickým prípravkom, ktorý výrazne pôsobí proti starnutiu pokožky a výborne sa hodí pre pokožku problematickú a precitlivenú, s farebnými škvrnami, lišaji a vyrážkami. Obsahuje pestrú zmes látok, ktoré pomáhajú v boji s vyššie uvedenými problémami. Má ph 5,5, čo je pre kožu prirodzená a optimálna hodnota.

Koloidné nanozlato (Axonnite)

pôsobí na princípe iónovej pumpy: urýchľuje presun aktívnych zložiek a podnecuje očisťovacie proces. Zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti, obnovuje ju, obmedzuje škodlivé pôsobenie UV žiarenia a toxínov, zosvetľuje a spúšťa regeneračné procesy.

Koloidné nanostriebro (Axonnite)

je mimoriadne účinný prirodzený antibakteriálny prostriedok. Likviduje viac ako 650 rôznych baktérií, zatiaľ čo antibiotiká iba 10. nanočastice Axonnite sú zhruba desaťkrát menšie ako vírusy a asi stokrát menšie ako tie najmenšie baktérie. Napomáha pri hojení oparenín, nehojacich sa rán, akné, opuchlín po bodnutí hmyzom, oparu a atopických zápalov.

Kyselina azelaová

sa uplatňuje pri liečení akné, atopickej pleti, lupienky, pokožky so sklonmi k začervenaniu ak zápalom vlasových folikul. Pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Redukuje zmeny farby pleti pri akné v dôsledku užívania steroidov, rôznych liekov, kozmetických prípravkov, ale aj pri bežnom akné na mladej pleti alebo po oparu.

Laktoferín

je ružová bioaktívne bielkovina, ktorého účinnosť proti zápalom, baktériám a akné je v oblasti kozmetiky všeobecne uznávaná. Blokuje okrem iného baktérie, ktoré spôsobujú akné, a pozitívne pôsobí na zníženie jeho intenzity. Mimo to zmierňuje zápaly a chráni pred baktériami a patogénmi.

Chitosan

predstavuje výborný prostriedok starostlivosti o začervenanú, podráždenú a vysušenú pleť, ktorá je oslabená vplyvom prekonaných kožných ochorení či iných zmien. Má vynikajúce upokojujúce, regeneračné a hydratačné účinky.

Retinol

je čistou formou vitamínu A. Napomáha regenerovať kožné bunky, podnecuje vznik kyseliny hyalurónovej, chráni proti škodlivým účinkom svetla a rozjasňuje pleť. Vyrovnáva jej farebnosti, znižuje rohovitost, pôsobí protizápalovo a hojivo. Podporuje prekrvenie pleti a reguluje vylučovanie kožného mazu.

Spôsob uchovávania: Chráňte pred slnečným svetlom. Nízke teploty môžu spôsobiť rozpínania látky a prasknutie fľaštičky.

Odporúčanie: Vaša pleť vstrebe toľko kolagénu, koľko ho potrebuje. Ak vám na pokožke zostane zaschnutá vrstva gélu, aplikujte pri ďalšej príležitosti menšie množstvo.

Vyskúšajte aj ďalšie výrobky spoločnosti Colway. Sú to mimoriadne prípravky vyvinuté vďaka najnovším biochemickým a biotechnologickým objavom. Všetky naše produkty vám pomôžu zvýšiť kvalitu života a predĺžiť si mladosť.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce