NEWSEEN tobolky Dr Nona

NEWSEEN tobolky Dr Nona

43,59 €

Prvotriedný kvalitné značky Dr Nona - tento tovar zakúpite s výnimočnou zľavou za 43,59 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dr Nona

Váš obľúbený tovar, s osvedčenou značkou Dr Nona - tento hit ľahko nájdete v perfektnej akcii za 43,59 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!

NEWSEEN tobolky Dr. Nona

Doplnky výživy

Čo obsahuje Newseen ?

Bioorganominerálny komplex z mŕtveho mora (BOMK)
Mučenka opletavá
Medovka lekárska
Chmeľ obecný
Šišiak bajkalský

Kedy nám NEWSEEN pomôže?

Napomáha k dosiahnutiu vnútorného pokoja
Nastoľuje duševnú rovnováhu
Oslabenie nervového systému
Choroby srdca (ischemická choroba srdca)
Hypertónia (zväčšené srdce)
Stres, nespavosť, depresia
Zlepšenie pamäte a koncentrácie
Normalizuje činnosť CNS (centrálnej nervovej sústavy)

Šišiak bajkalský

Jedna z najúčinnejších kardio – tonizujúcich bylín. Má silnejšie účinky ako ako srdcovník obyčajný aj ako kozlík lekársky.

Vlastnosti šišiaka bajkalského:

Kardio – stimulujúce účinky
Omladzujúci efekt
Pomoc pri skleróze multiplex
Pomoc pri kŕčoch
Pomoc pri alergií
Silné antibakteriálne a močopudné vlastnosti
Ochrana pokožky

Mučenka opletavá

Je stará indiánska bylina, ktorá pochádza z Južnej Ameriky. Jej kvitnúca vňať obsahuje alkaloidy, flavonoidy, steroly a mnohé iné liečivé látky. Je unikátnym sedatívom a pôsobí blahodarne na CNS (centrálnu nervovú sústavu). Je silnou pomocnou barličkou pri depresiách, stavoch úzkosti, nespavosti.

Pomôže nám hlavne pri:

Nepokojný, zlý spánok
Hemoroidy
Kožné problémy
Migréna
Astma
Predmenštruačný syndróm (PMS)
Nevysvetliteľné strachy

Medovka lekárska

Medovka pôsobí protivírusovo a anti bakteriálne. Je veľmi nápomocná pri liečbe oparu. Tiež dokáže pomôcť pri nervových problémoch a podráždenosti, pomáha aj u detí pri ADHD. Medovka predstavuje pomoc pre ľudí, ktorí trpia stavmi úzkosti a búšením srdca. Je tiež účinná pri bolesti hlavy, depresií a insomnií (nespavosti) .

Chmeľ obecný

Chmeľ si okrem pivovarníctva našiel uplatnenie aj v domácej alternatívnej liečbe hlavne pre jeho sedatívne účinky. Dokázateľne znižuje napätie hladkého svalstva a čriev. Pre tieto jeho vlastnosti sa využíva hlave pri podráždenosti, pocitoch napätia a tiež pri nespavosti. Pre ženy je nápomocný pri regulácií menštruačného cyklu.

Obsah balenia: 60ks

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce