Odrušovač na počítač

Odrušovač na počítač

5 €

Top produkt, od obľúbeného výrobcu Activstar - tento tovar si môžete zakúpiť v bombastické akcii za 5 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

Prestížny s preslávenou značkou Activstar - tento hit môžete získať v perfektnej akcii za 5 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

ODRUŠOVAČ NA POČÍTAČ

Odrušovač elektromagnetického žiarenia na počítač

Elektromagnetické žiarenie

V súčasnosti v 21 storočí si svoj život nedokážeme predstaviť bez moderných zariadení ako napr. počítač aj mobilné telefóny, ktoré nám uľahčujú život, prácu a pohodlie. Denne sme vystavení viacerým zdrojom, ktoré vysielajú elektromagnetické žiarenie. Počítače aj mobilné telefóny fungujú na rôznych fyzikálnych princípoch. Jedným z nich je i elektromagnetické žiarenie. Elektromagnetické žiarenie na nás pôsobí z každého spotrebiča, ktorý funguje na základe elektrickej energie.

Vplyvom elektromagnetického žiarenia na zdravie sa zaoberá Svetová zdravotnícka organizácia (WHO, World Health Organisation) a Medzinárodná komisia pre ochranu pred neionizujúcim žiarením (ICNIRP, International Commission on NonIonizing Radiation Protection), ktoré určili, že elektrické zariadenia aj mobilné telefóny, musia spĺňať určité limity, musia byť elektromagneticky kompatibilné, aby sme ich v živote mohli používať bez ohrozenia zdravia človeka. Elektromagnetické spektrum je rozsah elektromagnetické žiarenia, ktorý určuje rozsah vlnových dĺžok, podľa ktorých rozlišujeme jednotlivé druhy žiarenia.

Elektromagnetickú vlnu charakterizuje

Veľkosť
Smer svojej elektrickej i magnetickej zložky

Vlnové dĺžky poznáme tie najdlhšie až po najkratšie

Dlhovlnné (vysokofrekvenčné)
Infračervené

Negatívne účinky vplyvu elektromagnetického žiarenia

Bolesť hlavy
Bolesť očí
Nespavosť
Dlhodobá únava, poruchy spánku
Nervozita, Depresia
RakovinaTumor na mozgu
Psychické poruchy
Poškodenie orgánov
Nervový systém
Hučanie a pískanie v ušiach
Zhoršenie pamäte
Najcitlivejšie časti ľudského organizmu sú tiež pohlavné orgány a oči
Pri chronickom pôsobení elektromagnetického žiarenia z počítačov aj mobilných telefónov na ľudský organizmus sa môžu objaviť aj problémy s trávením
Dlhodobé pôsobenie elektromagnetického žiarenia a stresu z neho vedie k neurologickým, metabolickým a genetickým zmenám v organizme. Zvyšuje sa riziko výskytu alzheimera, leukémie, neplodnosti a u detí riziko hyperaktivity a iných porúch správania

Rizikové skupiny sú

Deti
Tehotné ženy
Starí a chorí ľudia

Je samozrejmé, že elektromagnetické žiarenie nepriaznivo pôsobí na zdravie a ľudský organizmus, je dôležité sa pred elektromagnetickým žiarením chrániť. Na trhu existuje veľa ochranných prostriedkov na počítače a mobilné telefóny, pred elektromagnetickým žiarením, jedným z nich je aj Keltská špirála.

Charakteristika Keltskej špirály – Ako sa zbaviť negatívnej energie

Keltská špirála je veľmi účinný tvarový žiarič – bio generátor - generuje bio energiu a vyžaruje ju v axiálnom smere. Generuje, doplňuje, kumuluje životnú energiu, ktorá je nevyhnutná pre našu existenciu.
Keltská špirála je smerová vysokofrekvenčná anténa
Je natlačená špeciálnym spôsobom, špeciálnou vodivou karbón pastou
Keltský symbol - keltská špirála vytvára energiu, ktorú môžeme odmerať dostupnými fyzikálnymi prístrojmi
Jej pozitívne účinky siahajú aj od minulosti, už starí Kelti vedeli, že pri pohybe špirálou v mieste, kde je silnejšie magnetické pole účinkuje špirála ako smerový žiarič vysokofrekvenčnej energie, ktorá sa dá aj na veľkú vzdialenosť opäť rovnakou špirálou prijímať ako anténou
Tento špirálový tvar sa už dlhšie využíva v telekomunikáciách a radarovej technike, ale aj iných odboroch. Tvar špirály sa využíva aj vo vedeckej medicíne, tam sú chránené európskymi a americkými patentmi.

Použitie:

Ochrana mobilu , umiestnime na mobilné telefóny pod kryt na batériu
Na počítač aj na ostatné elektrospotrebiče, zo zadnej strany na odrušenie elektromagnetické žiarenia (mikrovlná rúra, babysitter vysielačky, rúry na pečenie, chladničky, ..)

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce