Olive - Oliva 20 ml - bachove kvapky

Olive - Oliva 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Príjemné pocity nadväzujúci od originálneho výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento hit môžete získať vo výhodnej akcii za 10,50 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Akostný od výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel sa na vás teší v časovej obmedzenej zľave za 10,50 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Olive - Oliva (Olea europea)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Oliva je vhodná pre ľudí, ktorí sú telesne a duševne „vyhoretí“ a ktorí sú dlhodobo vyčerpaní osobnými problémami, intenzívnym štúdiom alebo prácou, dlho trvajúcou chorobou alebo dlhodobou starostlivosťou o iného človeka. Oliva je obzvlášť nutná v období rekonvalescencie.

Oliva je prospešná v situáciách, kedy vyčerpanie doháňa človeka k slzám a keď všetky jeho rezervy síl a energie sú úplne na dne. Všetko sa stáva enormnou námahou, takže vysílenie prichádza i po malej záťaži. Chýba životná radosť. Práca alebo aktivity vo voľnom čase, ktoré prinášali predtým toľko zábavy, sú zrazu nezaujímavé a sú len ďalšou záťažou.

U týchto ľudí často vzniká potreba dlhého spánku a nadmerná únava vedie k tomu, že telo nefunguje tak, ako by malo.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Olive

– znovuobjavenie síl, vitality, záujem o život. Ľudia v pozitívnom stave už nevyčerpávajú svoje vlastné rezervy síl, ale naslúchajú svojmu vnútornému hlasu a vnímajú potreby vlastného tela. Zostávajú vnútorne pokojní a vyrovnaní.

Olive v skratke

Pomáha zvládnuť: nadmerné telesné a duševné vyčerpanie, nespavosť z prepracovania, vysilenie (po chorobe, práci, športe, ošetrovaní iných, osudových ranách..)
Pozitívny TP: regenerácia, vitalita, vnútorný mier a rovnováha, uvedomenie si vlastných hraníc, správne hospodárenie so silami, nezriekať sa svojich potrieb

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce