Omega complex Colway

Omega complex Colway

41 €

Unikátny od obľúbenej spoločnosti Colway International - tento produkt predávame s unikátnou zľavou za 41 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Colway International

Veľmi žiadaný produkt, od výrobcu Colway International - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 41 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Omega coplex Colway

Výživový doplnok

SOD

je enzým, ktorý má silné antioxidačné účinky, a to najmä na Pokožková tkanivo, čím zabraňuje jej starnutiu a pomáha ju udržiavať vo sviežom stave. Tento enzým, prítomný v každej bunke ľudského tela, účinne ničí 99,9% voľných reaktívnych foriem kyslíka, ktoré sú nebezpečné v tom, že poškodzujú naše tkanivá, a urýchľujú tak proces starnutia aj patologické deformácie DNA.

Omega-3 mastné kyseliny

sú zodpovedné za správne fungovanie neurónov. Umožňujú vytvorenie vysoko aktívnych nervových tkanív, najmä mozgovej kôry a sietnice. Ak zvýšite konzumácii týchto kyselín, zapôsobí to blahodárne na rozvoj vašej nervovej sústavy a na zlepšenie celkovej nálady.Omega-3 mastné kyseliny možno mimo to odporučiť ako dôležitú zložku stravy počas chudnutia. U osôb pravidelne konzumujúcich odporúčanú dávku týchto mastných kyselín bol preukázaný úbytok tukovej hmoty aj zníženie ukazovatele BMI. Polynasycené mastné kyseliny spomaľujú vytváranie tukového tkaniva a uvádzajú do pohybu jej rozpad.

Vedecké výskumy preukázali, že spotreba hoci len malého množstva kyselín omega-3 pozitívne pôsobí na činnosť srdca a celej obehovej sústavy. Ich dodatočný príjem v strave navyše pomáha znížiť hladinu škodlivého cholesterolu LDL aj triglyceridov, a naopak zvýšiť mieru zdraviu prospešného cholesterolu HDL a znížiť zrážanlivosť krvi, čo má blahodarný účinok na srdcovú a obehovú činnosť.

Farba náplne kapsúl Omega Complex Colway, pre prípravky tohto druhu tak netypická, je dôsledkom obsahu chlorofylu, nazývaného niekedy "rastlinnú krvou", plne prírodné látky s vysoko pozitívnymi účinkami na ľudské zdravie.

Prípravky obsahujúce vysoko kvalitné omega kyseliny patrí k najobľúbenejším potravinovým doplnkom v celosvetovom meradle.

Množstvo odporúčané k dennej konzumácii:

Odporúčaná denná dávka sú dve kapsule. Užívajte vždy ráno a večer po jednej kapsule.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce