Optisaltabs

Optisaltabs, 190 tabliet

16 €

Hit z katalógu: od popredného výrobcu FINCLUB - tento tovar si môžete nechať doručiť v hustej akciu za 16 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Váš obľúbený produkt, s pečaťou kvality FINCLUB - tento hit môžete zohnať extra lacno za 16 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Vy tak neplatíte nič naviac!

Optisaltabs

Výživové doplnky

- draslík a horčík, minerály, ktoré sa starajú o srdce

Vyvážený a chuťovo príjateľný produkt, ktorý pozostáva z dôležitých minerálov - draslík a horčík. Draslík je prirodzené diuretikum, ktoré reguluje nakladanie s vodou a hromadenie tekutín v organizme, spôsobené nadmerným prijímaním soli. Pomáha zachovať správnu činnosť srdiečka a správny krvný tlak. Rovnako sa podiela metabolizme cukrov, prenose vzruchu z nervov do svalov, a tak aktivuje mnoho nevyhnutných enzýmov. Horčík má dôležitý význam pre správne fungovanie nervovo-svalového aparátu, srdca či ciev. Napomáha zachovať optimálny srdcový rytmus. Blahodárne pôsobí pri svalových kŕčoch a v stresových situáciách, kedy aktivuje metabolizmus a schopnosť organizmu okamžite reagovať. Zvýšenú potrebu horčíka môžu mať športovci, ľudia v strese, diabetici a ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu.

Ako Optisaltabs pomáha:

zdroj dôležitých minerálov draslíka a horčíka
je súčasťou starostlivosti o srdcovo-cievny aparát
pozitívne ovplyvňuje funkciu nervového systému a činnosť svalov
je vhodný pre seniorov, športovcov
pomáha zachovať optimálny krvný tlak a hladinu cukru v krvi
pomáha doplniť nedostatok minerálov napr. pri častých hnačkách alebo nadmernom potení

Zloženie: Monohydrát citrónanu draselného 278,2 mg; mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka) 231,4 mg; horečnatá soľ kyseliny citrónovej 130 mg; stearan horečnatý (poťahová látka) 6,5 mg; regulátor kyslosti 3,9 mg; anhydrid kyseliny citrónovej, kyselina askorbová. Produkt nie je vhodný pre osoby so zníženou funkciou obličiek, užívajúce diuretiká šetriace draslík a lieky ovplyvňujúce srdcovú arytmiu.

Dávkovanie:

2 tablety 3x denne, v priebehu jedla

Balenie: 190 tablietUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce