Podkovičník Mix - 2x120 kps

Podkovičník Mix - 2x120 kps

112,80 €

Veľmi žiadaný produkt, značky Provitex - tento artikel objednávajte výhodne za 112,80 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Provitex

Veľmi žiadaný produkt, s osvedčenou značkou Provitex - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akcii za 112,80 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Urobte si radosť.

Podkovičník MIX - 2x120 kps

Podpora imunity

Čoraz častejšie sme vystavovaní stresu a iným psychickým záťažiam, ktorých negatívne dôsledky si nie vždy plne uvedomujeme. Pri oslabenom imunitnom systéme naše telo potrebuje silnú a účinnú podporu vo forme pestrej a kvalitnej stravy a nevyhnutného odpočinku. Aj užívaním výživných doplnkov zo štyroch druhov hubových extraktov získava ľudské telo pomoc pri celkovej únave a vyčerpaní až po vážne onkologické ochorenia. Preto treba využiť jedinečnú kombináciu stopercentného hubového extraktu bez prímesí, konzervačných látok a farbív.

Vo výživových produktoch s obsahom výťažkov z liečivých húb je špeciálna zmes imunoglukánov na podporu činnosti imunitného systému. Vo forme kvalitných doplnkov k strave dokážu priaznivo vplývať aj na optimalizovanie hladiny cholesterolu, cukru a homocysteínu. Extrakty z liečivých húb sú vysokoúčinné aj pri poruchách lipidového spektra. Posilňujú organizmus po náročných chemoterapiách a ožarovaniach.

Liečivé sérum z hubového extraktu bráni vzniku a rozširovaniu angiogenézy. Pod týmto pojmom rozumieme krvné zásobovanie škodlivých zhubných buniek. Tak sa stupňuje aktivita buniek označovaných ako natural killers, buniek imunity. Telo je chránené aj voči tumoru, vírusom a rôznym plesniam.

V súvislosti s onkologickým ochorením môže pacienti tieto výživové produkty užívať pred, počas aj po náročnej chemoterapii. Sú vhodné aj na rekonvalescenciu po operáciách a úspešnej onkologickej liečbe.

Ide o liečivé účinky húb využívaných predovšetkým v čínskom ľudovom liečiteľstve. Majú takmer tisícročnú tradíciu a pomocou moderných farmaceutických výskumov sa čoraz s väčšími úspechmi podieľajú na liečbe rakoviny, rôznych respiračných a vírusových ochorení.

Výťažky z húb sa vo všeobecnosti vyznačujú silnými antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Patria medzi základné stavebné komponenty bielkovín a vitamínov skupiny A až E. Využívajú sa pri rôznych preventívnych a podporných liečbach, u pacientov vystavených vplyvom chemických škodlivín, žiareniu, alkoholu a cigariet. Umožňujú liečiť cukrovku, hepatitídu a zmierňovať príznaky alergie.

Ohňovec

Hubový extrakt z Ohňovca je využívaný v Japonsku, Kórei a v Číne na prevenciu pri ťažkostiach s trávením, krvácaním a pri liečbe rakoviny. Ohňovec sa považuje za zázračnú hubu, ktorá dokáže predlžovať ľudský život. Vo voľnej prírode najčastejšie parazituje na morušiach. Má výraznú horkú chuť a v tradičnej kórejskej medicíne sú známe jej extrakty na prípravu horúceho čaju.

Ohňovec môžeme považovať za podporný vitamín pre ženy. Zabraňuje vzniku rakoviny prsníka. Je významným doplnkom k strave aj pri reumatoidnej artritíde a alergiách. Výťažky z tejto liečivej huby znižujú zápalové reakcie, rast nádorov a rozšírenie metastáz. Ohňovec možno označiť ako vysoko perspektívnu protinádorovú látku využiteľnú vo viacerých kvalitných výživových doplnkoch.

Reishi

Pečiatkový hríb (lesklokôrovka obyčajná) je významným pri rôznych ochoreniach srdcovo-cievneho systému. Eliminuje príznaky súvisiace s ischemickou chorobou srdca, s ochoreniami pečene, pri hepatitíde a HIV infekcii.

Maitake

Výťažky z trsovnice lupeňovitej (kriakový hríb) sú bohaté na betaglukány, draslík, horčík a vápnik. Majú priaznivé účinky pri liečbe rakoviny prsníka, prostaty, močového mechúra a kože.

Pečiarka blazeová

Prírodným zdrojom vitamínov B6, B12 a beta-glukánov je pečiarka blazeová (mandľový hríb) pochádzajúca z brazílskych dažďových pralesov. Patrí k najpopulárnejším a vysokoúčinným výživovým doplnkom v japonskej alternatívnej medicíne pri liečbe rakoviny.

Balenie: 2x120 kps

Zloženie / 1 kapsula

200 mg výťažok (Phellinus - Meshimakobu - Ohňovec)
130 mg výťažok (Grifola frondosa - Maitake - Trsovnica lupeňovitá - Kriakový hríb)
120 mg výťažok (Agaricus Blazei muril - Pečiarka blazeová- Mandľový hríb)
50 mg výťažok (Ganoderma lucidum - Reishi - Lesklokôrovka obyčajná - Pečiatkový hríb)

Dávkovanie:

Na posilnenie imunity a pri vysokom cholesterole alebo pred operáciou 2x1 kps denne alebo 2x2 kps denne
Pri onkologických problémoch začač s nižsími dávkami: prvé 3 dni 3x1 kps, 4 - 6 deň 3x2 kps a pod týždni 3x3 kps,
Maximálná denná dávka 4x3 kps - neprekračovať dennu dávku !

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce