POLYPORUS - obličky

POLYPORUS - obličky

21,90 €

Top produkt, od obľúbeného výrobcu Good Nature - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 21,90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od top výrobcu Good Nature - tento produkt máte na dosah ruky s extra zľavou za 21,90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

POLYPORUS (Trúdnik klobúčkatý)

Výživový doplnok

Rastie paraziticky na starých listnatých stromoch, alebo tiež pňoch - hlavne bukových, javorových a dubových. Plodnice sa podobajú morskej mycej hube a rozvetvujú sa do mnohých nožičiek zakončených malými okrúhlimi klobúčikmi v tvare dáždnikov. V tradičnej čínskej medicíne je po storočia používaný ako osvedčené diuretikum.

Použitie Polyporus:

Diutretické pôsobenie - tradičné použitie pri opuchoch a problémoch s močením. Klinické štúdie potvrdzujú efektívne diuretické pôsobenie bez vedľajších účinkov, napr. pyelonefritídy, zápalu ľadvín a ľadvinových kameňov (Wang et al., 1964). Steroidný hormón aldosterón, produkovaný nadobličkami, reguluje rovnováhu sodíka a draslíka v krvi. V trúdniku obsiahnutý ergosterol vykazoval anti-aldosteronický diuretický účinok (Zuan et al., 2004). Oproti bežným diuretikám trúdnik klobúčkatý pomáha zvyšovať produkciu moču bez vylučovania draslíku (Reynolds, 1993). Často sa tiež spomína ako prírodný prostriedok v prevencie obličkových kameňov a vykazuje inhibičnú aktivitu u močopohlavnej chlamýdie trachomatis (Li et al., 2000).
Pomáha zvládnuť nádorové ochorenia -obsiahnuté polysacharidy vykazovali inhibičný vplyv u sarkómu 180 a nádoru Ehrlicha (Ohtsuka et al., 1973). V kombinácii s chemoterapeutikom mitomycínom C vykazovali predĺženie dĺžky života pokusných myší s nádormi (Zou et al., 1994).
Antioxidačné pôsobenie - obsiahnuté polysacharidy vykazovali prečisťovací vplyv u radikálov superoxidov a hydroxylov (Liu et al., 1997). Trúdnik klobúčkatý podávaný v strave pokusným myšiam vykazoval významný nárast v úbytku volných radikálov v plazme (Sekiya et. al., 2005).
Antivírusové pôsobenie - ako podpora pri hepatitíde (Liu et al., 2001)
Podpora imunity - Podľa tradičnej čínskej medicíny pri dlhodobom používaní robí telo ľahkým (doplňuje energiu) a pomáha odolávať starobe.
Podpora rastu vlasov

Zloženie: 1 tablety: 500 mg Trúdnik klobúčkatý (biomasa).

Prídavné látky: škrob, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý

Obsah: 90 tabliet á 750 mg, každá obsahuje 500 mg biomasy

Dávkovanie:

Doporučené denné dávkovanie 2-6 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce