PORIA

PORIA

79 €

Perfektný kvalitné značky Good Nature - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 79 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Poctivý výrobok, čo odoberáme od výrobcu Good Nature - tento tovar si môžete kúpiť v jedinečnej akcii za 79 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Poria - Pornatka kokosová

Výživový doplnok

Pornatka kokosová má plodnice s hľúzovitým telom a veľkosť veľkého kokosového orechu. Rastie na koreňoch niektorých borovíc v najteplejších oblastiach Číny, Japonska a ďaších oblastí. Americký indiáni z nej pripravovali druh chleba. Zmienku o nej nájdeme už v čínskej Knihe piesní z 11. storočia pred n.l.

Použitie:

Tonifikačný, protinádorový a antimutagénny vplyv- podpora makrofágov, lymfocytov Horúčkovité ochorenia, opuchy, biely výtok u žien
Pomocník pre zvládnutie problémov: nespavosť, nervozita, vyčerpanosť
Podpora trávenia - hnačky, riedka stolica, problémy s vylučovaním moču

Obsah balenia: 250g jemne mletej biomasy

Dávkovanie: Doporučené denné dávkovanie 1-3 g (obsahuje dávkovaciu lyžičku)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce