Práčkový filter

Práčkový filter

24,96 €

Spokojnosť prinášajúci obľúbenej značky Activstar - tento tovar si môžete nechať doručiť v časovej obmedzenej zľave za 24,96 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

Akostný pochádzajúce od značky Activstar - tento tovar si môžete objednať s unikátnou zľavou za 24,96 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

PRÁČKOVÝ FILTER

Ochrana proti vodnému kameňu

Každá voda obsahuje prímes piesku, hrdze, zlúčeniny vápnika, horčíka, železa, chlóru, ktoré môžu spôsobiť problémy. Doprajte si kvalitnú vodu na pranie , ktorá nepoškodí Vaše spotrebiče – odstráni nežiadúce látky z vody a zabráni nadmernej tvorbe vodného kameňa.

Tvrdosť vody nám určuje ph vody. Hodnotí sa stupnicou tvrdosti vody:

vody - mäkká
stredne tvrdá (optimálna)tvrdá,
príp. veľmi tvrdá - v ktorých je zahrnutá celková tvrdosť vody. Ak je voda tvrdá, vodný kameň sa usádza rýchlejšie a jednoduchšie. Stupeň tvrdosti je pre nás dôležité aj pri dávkovaní pracieho prostriedku. V Slovenskej republike je stupeň tvrdosti vody rôzny, záleží od typu pôdy aj ročného obdobia.

Práčkový filter, ktorý je vhodný pre automatickú práčku, ale aj pre umývačku. Práčkový filter obsahuje kryštalickú polyfosfátovú náplň, ktorá účinkuje ako filter na zmäkčenie vody – filter na tvrdú vodu v práčke. Proti usadzovaniu vodného kameňa v práčke aj v umývačke riadu. Obsahuje antivápenaté vložky.

Výhody používania práčkového filtru

Vysoko kvalitný filter na tvrdú vodu
Bezkonkurečná cena
Zmäkčovač tvrdej vody
Úspora pracích prostriedkov aj aviváže
Úspora elektrickej energie – už žiadny zbytočný odber vody a elektriny pri praní a umývaní
Ochraňuje výhrevné teleso umiestnené v práčke
Upozornenie: voda je nepitná po prietoku filtrom
Ochrana spotrebiča – predlžuje jeho životnosť, chráni automatickú práčku aj umývačku riadu pred poškodeniami, ktoré spôsobuje kalcifikácia
Obsahuje koncový filter, ktorý účinkuje ako prevencia pred vyplavením častíc z filtračných médií
Pri používaní v umývačke riadu – zabraňuje vznikaniu škvŕn na pohároch a príbore
Šetrný k životnému prostrediu
Už žiadne používanie soli na zmäkčenie vody
Zvýši sa účinnosť pracích prostriedkov

Tajomstvo účinku práčkového filtru

Kryštalický polyfosfát (ktorý obsahuje filter), zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a to prostredníctvom reakcie s rozpustenými minerálmi ako – vápnik, hydrogénuhličitin sodný, uhličitan vápenatý, zabezpečujú ich premenu, na neškodné mikroskopické kryštály vápnika orthofosfátu. Kryštály vápnika vytvoria vo vode suspenziu, ktorá neostáva usadená vo vyhrievacích telesách, potrubiach, ohrievačoch vody, kotloch atď.
Kryštalický polyfosfát navyše pomáha, regulovať rozloženie železa vo vode a pomáha riešiť problémy, ktoré železo spôsobuje.
Kryštalický polyfosfát neodstráni železo obsiahnuté vo vode, ale pomáha obsah železa, rozptýliť vode tak, aby bola voda čistá, bez usadenín železa.
Práčkový filter nie je náročný na údržbu, nevyžaduje si opätovné umývanie a ani použitie soli.

Jednoduchá inštalácia

Práčkový filter je určený pre studenú vodu. Práčkový filter sa inštaluje priamo na napúšťaciu hadicu. Z ventilu pre prívod vody do automatickej práčky, alebo umývačky riadu, odmontujeme prívodnú hadicu. Maximálna teplota vstupnej vody je 30⁰C. Gumové tesnenie vložíme do vnútra závitu filtra a filter namontujeme na ventil. Hadicu vrátane tesnenia namontujeme na výstup filtra.

Kryštalickú polyfosfátovú náplň je potrebné vymeniť, najneskôr po 6 mesiacoch. Pri inštalácií nie je potrebná elektrická a vypúšťacia prípojka. Práčkový filter na tvrdú vodu sa inštaluje medzi ventilom a prívodom vody a práčkou s pomocou adaptéra 3/4“ Male x 3/4 „ FIP.

Stav: Nový

Model: 28

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce